K2_ARTICLE_CONTENT Problem sa ovim naslovom, ima ga na svim člancima K2.

Autor webalat, 28. Siječanj 2016, 08:57

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

webalat

Nisam siguran jesam li stavio post na pravo mjesto, al ako imate savjet što da napravim da mi se makne naslov iznad slike u Članku.
Pravi naslov je ispod slike i ostali tekst... a ovaj gore naslov    http://rpasd.hr/index.php/novosti2/sabori/item/359-jesenski-duhovni-sabor-31-10-2015    K2 ARTICLE CONTENT Ovaj naslov je svuda gdje je K2 članak. Neznam što napraviti da to maknem?
Ako imate iskustva značilo bi mi. Hvala.

Tom555

Ja mislim da je to zbog hrvatskog ne/prijevoda K2 komponente odnosno nekompletnog prijevoda svih linija.
Probaj ažurirati na najnoviji prijevod. Da bi bi siguran da je to, vrati jezik joomle na engleski pa ćeš vidjeti hoće li se to i dalje pojavljivati? U engleskom vjerojatno neće.

webalat

Hvala na brzom odgovoru na moj post, nije uspjelo, vratio sam K2 na engleski i joomlu takodje, al i dalje je ta linija teksta svuda prisutna.
Ako imaš još koji savjet slobodno reci.

Onebeat

Pozdrav,

pogledaj pod

templates->tvojtemplate->html->k2

tu bi trebao imat overrite item.php datoteku i unutra vidi dali imas taj string...
Truth will set you free

webalat

   <div class="page-header">
      <h1> <?php echo JText::_('K2_ARTICLE_CONTENT'); ?> </h1>
   </div>
Da imam ovo medju ostalim kodom. Jel dovoljno ovo obrisati?

Super, izbrisao sam i nestalo je, hvala puno.

Dario

Znači da je u template-u bapravljen override view-a, pa sad ili izbriši taj dio gdi se ispisuje "K2_ARTICLE_CONTENT" ili odeš u backend Joomle u Dodaci -> Jezici -> Nadjačanja -> Klikneš novo -> U prvo polje upišeš "K2_ARTICLE_CONTENT" a u drugo - što god hoćeš da piše umjesmo toga... Imaj na umu da se jezična nadjačanja vode za svaki jezik posebno....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Onebeat

Truth will set you free