Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

K2 komponenta

Autor velebit20, 24. Siječanj 2016, 12:21

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

velebit20

Evo da podjelim moje iskustvo sa novom verzijom joomle 3.4.8 i komponente K2. Naime instalirao sam najnoviju Joomlu v 3.4.8 i nakon toga sam instalirao komponentu k2 i JCE editor. Nakon instalacije layouti su bili svi razbacani, u JCE editoru nisam ni imao ikonica (fontovi, tablice idr.). Mislio sam da sam nešto pogrešio u instalaciji. Ponovo sam kreirao bazu podataka, zatim nova instalacija joomle i komponenata i ponovo ista stvar. Sve potavke od K2 komponente su u jednom redu i sve razbacano. Što sam onda napravio? deinstalirao joomlu 3.4.8 i instalirao verziju 3.4.6. nakontoga sam instalirao komponente. Sve radi odlično. Onda napravim nadogradnju na joomlu 3.4.8 i sve radi bezprijekorno. Ne znam da li sam negdje trebao što podešavati u novoj verziji joomle ali je činjenica da mi je instalacija komponenata k2 i JCE editora uspjela nakon instalacije starije verzije joomle. Eto toliko, ako netko ima sličan problem može napraviti kao i ja. Možda nova verzija joomle ima nekakav bug, ne znam.