jce editor

Autor zabok, 16. Kolovoz 2015, 20:32

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zabok

Koristim jce editor za pisanje članaka. Naime kaj se dešava kad radim novi modul (prilagođeni HTML) i ubacim sliku u njega i želim da mi ta slika ima link na vanjsku poveznicu, međutim neće mi to primiti i uvijek mi govori da ubacim tekst, a ja ne želim link sa teksta,nego direkt sa slike!

Do sada nisam imao tih problema, sad više to neznam.......................Joomla 2,58!
Fishing Club Zagorje

zabok

Kaj nema odgovora ili je glupo pitanje?
Fishing Club Zagorje

Mihael [ORION]

To je nešto vrlo jednostavno i ne bi trebalo biti problema s time. E sad, što se točno dešava kod tebe teško je znati.

U pravilu, ubaciš sliku u text box, nakon toga klikneš na tu istu sliku i onda na onaj gumbić za dodavanje poveznice (linka), upišeš URL, klik INSERT i to je to

Dario

Koji browser koristiš?

Ja sam na FireFoxu, uvijek koristim JCE, pa da nije možda neka glupost do browsera....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

zabok

Da jednostavno je kad nebi znao da je to do browsera! ;D

Hvala Dario...........eto prije sam koristio Mozillu i radilo je normalno, sad sam neko vrijeme na Internet Exploreru i to je bila ta greška. To ne kužim da ga hebeš!
Fishing Club Zagorje

Dario

Citat: zabok  u 24. Kolovoz 2015, 18:18
Da jednostavno je kad nebi znao da je to do browsera! ;D

Hvala Dario...........eto prije sam koristio Mozillu i radilo je normalno, sad sam neko vrijeme na Internet Exploreru i to je bila ta greška. To ne kužim da ga hebeš!

Ma bježi od IE-a ko vrag od tamjana :)

Stvar je u biti vrlo jednostavna... IE je jedno obično smeće koje se ne drži nikakvih standarda već izmišljaju svoje i očekuju da će sad svi raditi tako kako rade oni. Još bi to sve imalo smisla kad bi ta njihova logika bila dobra pa da ostali developeri/proizvođači browser ima za usvojit nešto dobro - al to ovdje nije slučaj.
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu