Jp tabs modul i oznake ( photo / video preko slike ) u k2

Autor dian123, 09. Srpanj 2015, 13:05

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dian123

Poštovani , da li netko zna kako mogu promijeniti font size u jp tabs modulu ?  S obzirom da ga ne povlači ni iz jednog css file-a i da li mi možete pomoći i objasniti kako je moguće ubaciti foto/video ikonicu , ovisno o sadržaju članka, preko intro slike s obzirom da koristim k2 extenziju. Ovako kao na slici

S poštovanjem

Dario

Za tako nešto mi treba link, da vidim od kuda i što vuče te kuda staviti novi blok css-a za veličinu fonta....

Slika mi ne znači apsolutno ništa :)

ove ikone fotke i videa, napraviš novi screenshot da vidimo kud bi to trebalo ići....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

dian123

Poštovani , htio bih da kada objavim neki članak koji sadrži neki video ili fotogaleriju , da preko intro slike prikaže ikonicu photo ili video kao što je na slici ", kao što ima na ovom web site-u www.klix.ba

Pozdrav

Dario

Takve stvari zahtjevaju malo više vremena i ne mogu ti se baš objasniti ako nisi programer odnosno ako se ne kužiš bar malo (više) u php + html + css.

Ništa što se ne može odraditi, ali osobno bi mi trebalo sat-dva da se to riješi, a da ti idem objašnjavat 5-6.....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

dian123

kužim se solidno.. radi se us pomoć css sprites pretpostavljam.. no ne znam na koji način da to izvedem u k2, kako gdje da pozovem ikonicu da se prikaže ovisno o sadržaju mislim na ( video ili photo ). Koliko novca da mi odradiš to ?

Dario

Citat: dian123  u 20. Srpanj 2015, 23:00
kužim se solidno.. radi se us pomoć css sprites pretpostavljam.. no ne znam na koji način da to izvedem u k2, kako gdje da pozovem ikonicu da se prikaže ovisno o sadržaju mislim na ( video ili photo ).

Znači prvo bi trebalo pogledati da li taj modul koji koristiš uopće ima mogućnosti prikazati galerije i video. Ako ima onda se može jednostavno u template override-u preradit da umjesto da prikazuje galerije i video - prikazuje slike ili ikone.

U slučaju da nema, onda će trebati "hacknuti" modul i promjeniti query na bazu da dohvaća i to dvoje - pod "hacknuti" mislim da će trebati preradit core module, pa onda više taj modul ne smiješ update-ati jer ćeš u protivnom izgubiti promjene koje treba odradit.

Citat: dian123  u 20. Srpanj 2015, 23:00
Koliko novca da mi odradiš to ?

A vidi, znači treba mi sat vremena da skinem backup i postavim lokalno jer je takve stvari odrađivati on line užasno gubljenje vremene (jer ga ipak plaćađ, a ne volim ciganiti)

Ako modul već dobiva podatke pa treba "samo" template izmjeniti onda bi sve skupa trebalo biti za sat vremena.

Izmjena core-a modula je još jedno sat vremena.

Znači sve skupa jedno 2-3 sata posla, a za detalje se javi na privat.

P.S. razmisli si malo da na site uvedeš iconic font kao npr. fontAwesome...
Prednost je svakako manje requestova, manja veličina, preko 400 ikona koje možeš koristiti gdi te volja, uključujući i u ovom tvojem zahtjevu.
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu