Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Jezik HR 1,5

Autor Bjelovarac, 28. Veljača 2011, 07:37

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Bjelovarac

Instalirao sam na joomlu 1,5.22 hrv jezik sto sam nasao piše da je za admini i frontend,te sam instalirao i jezik za forum kunena,
ali kada odem na postavke i postavim kao defult jezik hrv.on mi se samo ukljuci za frontend,a ne za administratorsko sucelje i forum kako sve ukljuciti,
znaci izvana na prednjem dijelu web stranice je hrv,a ovo drugo eng.
evo ovo sam skinu i instalirao: hr-HR_joomla_lang_full_1521,Croatian_translation_for_kunena_1

marko227

Pri objavljivanju jezika jesi primjetio tab "Administrator"?

Vidi sliku

Bjelovarac

Hvala puno,eto kako neke sitnice čovjek može riješiti pomoću foruma i ljudi koji su voljni pomoći,a ja već nekoliko dana oko toga prtljam

postoji li onda i koje takvo jednostavno rješenje da ukljućim hrv.jezik i na instaliranom forumu Kunena..




ikiK

Nisam nikada koristio no evo ti rješenja. Ako imaš problema s engleskim vići da ti se prevede.
http://www.kunena.org/forum/16-archive-installation/6058-how-to-install-other-language-
...

Bjelovarac

Evoga uspio ja uz ovaj forum sve srediti danas,nema da nema. Ovaj forum kunena prvo sam ga skinuo na komp.sve raspakirao onda ubacio onaj php.fajl za hrv. i slićice ubacio di je pisalo ponovno sve zapakirao i onda ga instalirao gore na web.sve lijepo pripremljeno i to je to,idemo dalje..sve radi sve šljaka..

hvala na pomoći..