Nudim dobar posao (održavanje 2 weba i velika nadogradnja)

Autor Sanitarac, 13. Svibanj 2015, 19:23

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Sanitarac

Pozdrav!

bit ću kratak i jasan...
Bavim se Joomla-om ima već dosta godina i dosta je webova iza mene no inače radim drugi posao te se događa da jednostavno ne stignem sve to "hendlat".
Imam klijenta sa 2 weba, klijent je malo tvrđi što se nekih pomaka tiče pa je jedan web u Wordpress-u a drugi u HTML-u.
Priča je da oba weba se održavaju ne baš svaki dan ali recimo svaki 2 ili 3 dan sa nekim sitnim ili povećim update-om.
Mjesečno je tarifa koju sam ja naplaćivao bila cca 1000 - 2000kn, uistinu lak novac, no dolazimo do nečega što će mene okupirati a nažalost nemam vremena za to zbog svog stalnog zaposlenja i trenutno dosta putovanja van ZG-a.
Web koji je u HTML-u išao bi u webshop sa nekih 10000 artikala i više, pod time ne mislim na Joomla-u i neki unutarnji webshop tipa Virtuemart, već neki custom based sa realnim vremenom skidanja sa skladišta i integracijom u njihov sustav povezanosti (4 dućana)...
Detalji još nisu razjašnjeni no ja znam da to neću moći hendlat stoga potrebujem osobu koja ima mogućnosti:
- ima svoju tvrtku i više zaposlenih
- ima znanja da objedini gore navedeno i ono iznad toga što još nije poznato
- nalazi se u Zg te ima mogućnosti dolaska kod klijenta koji je na Istoku grada
- imati živaca te održavati ta 2 weba sa fiksnim idejama koje klijent ima  ;D
- biti pametan te u tom pogledu cjenovno pristupačan pa makar ništa u početku zaradio neka se gleda na budućnost i održavanje istog  ;)

Ako se nalazite u ovim kriterijima, javite mi se na PM te ćemo se upoznati da Vam predstavim sve detalje uživo i odgovorim na sva navedena pitanja.
Ujedno u PM pošaljite čim više informacija o sebi i tvrtki i pošaljite linkove na svoje radove, pogotovo integracija koje je ovdje najbitnija, dokaz da ste to već radili...

Pozdrav!

Bernard [ExaByte]

Pozdrav Sanitarac  ;)

Moj Orion nije iz Zg već Vž, ali dosad to nikome nije bio problem. Osim ako klijent ne želi svaki dan malo vidjeti naše simpa njuške :)

Pošaljem ti PP pa da vidimo