Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

k2 tools

Autor neno20st, 01. Travanj 2015, 15:33

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

neno20st

Koristim k2 tools - archive modul te me zanima kako da ispravim da mi prikazuje sve mjesece a ne samo zadnjih 12? Koristim joomlu 3.x te sam bio u joomli 2.5 to napravio u kodu od modula ali u ovom novom sada neznam gdje to da napravim odnosno znam lokaciju modula ali neznam što izmjeniti ni u kojem fajlu.. navodno u helper.php... hvala

Dario

Nisam 100% siguran dal će ovo rješiti tvoj problem, ali koliko viidm u helperu je kvaka da dohvaća kod arhive do max - 12 komada.

Ovdje možeš maknuti tu limitaciju i to tako da otvoriš datoteku
/modules/mod_k2_tools/helper.php i negdje oko linije 192 bi moralo pisati

$db->setQuery($query, 0, 12);

Tu moraš izbrisati ovu nulu i broj 12, znači redak mora glasiti

$db->setQuery($query);


Samo te ovdje moram upozoriti, da ako to učiniš, učitavat ti će se svi članci, znači ako 1000 člakana zadovoljava uvjete - 1000 će ih sustav probati i učitati što znači da će 100% puknuti php zbog limita i korisnik će dobiti grešku. Paginacija koliko vidim nije riješena u tom modulu tako da.....

Osobno ti preporučam da eventualno ovaj broj 12 povečaš na recimo 50 i pomiriš se s činjenicom da bez custom rješenja neće ići drugačije.

P.S. sorry na zakašnjelom odgovoru, malo je gužvica :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu