Problem pri instalacije joomla 3.4.0

Autor dino92fit, 02. Ožujak 2015, 15:36

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dino92fit

e ovako imam problem pri instalaciji Joomla 3.4.0. Kreiranje baze tabela traje predugo, tačnije nikad neće završiti. pa ako neko zna do čega bi moglo biti neka pomogne. evo i jedna slikica da vam bude jasnije. unaprijed hvala!


Dario

Za početak pročitaj pravila foruma, a ona kad nam daš sve informacije možda ti i možemo pomoći.

Kinezi još ne rade kristalne kugle pa drugačije neide.......
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

dino92fit

instalirao sam xampp win32 5.6.3-0, napravio novu bazu na phpmyadmin, preuzeo joomla 3.4.0 i pokusao je intalirati, sve po defaultu i zapne mi kod ovog gore navedenog. neznam koje informacije vise trebaju :/

Tom555

Ovako na prvu mi miriše na manju verziju PHP-a nego li je potrebna.

Dario

#4
Pa s ovime što si napisao sam manje više saznao okruženje u kojem radiš :)

Pa ajmo probat ovako....

Kad pokreneš instalaciju, otvori Network panel u Google Chrome developer toolsima (F12 pa klikneš na tab Network), zatim prođi ovo upisivanje podataka i kad dođeš do dijela gdje ti se smrzne, prati Network tab. Kad pukne php, jedan od requestova (vjerojatno zadnji na popisu) bi se trebao zacrveniti. Kad se carveni, znači da je nešto puklo. Klikneš na to što se zacrvenilo i desnom dijelu tog panela ćeš imati tabove Headers / Previwe / Response / Cookies / Timing.... Klikni na Response i copy paste-aj nam ovdje sve što piše u response-u.

Prvo da probamo tako pa da vidimo dal ćemo moći nešto izvući iz toga.

Također, na putanji X:\xampp\apache\logs\ bi trebao imati nekakve error datoteke, pa ih možeš ovdje staviti u attachment da i njih pogledamo.

Pogledaj za svaki slučaj da li ima i kakve error log-ove na putanji X:\xampp\php\logs\ pa stavi i njih..

Mislim da bi to trebalo biti dovoljno da dobimo ideju gdje je problem.
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

wooer

Provjeri vrijednost za max_execution_time u php.ini
Postavi da bude barem 120, restartaj apache i pokušaj ponovno.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

dino92fit

e ovako prije svega hvala na pomoci i ulozenom trudu, ja sam bio nestrplji dok nisam dobio odgovor, malo guglo i negdje sam nasao da bi moglo sve biti ok ako pokrenem browser kao administrator i proslo je, bez problema sam instalirao. zao mi je sto ranije nisam odgovorio, ali sam bio zaokupljen izradom stranice. hvala jos jednom i LP