Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Problem s Joomsocial

Autor Adi, 09. Veljača 2015, 15:30

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dario

#15
Citat: miki  u 11. Veljača 2015, 19:06
Ako čovjek pokušava instalirati jednu komponentu i to ne prolazi kako treba prvo što bi pomislio je da su neke postavke servera u pitanju.

miki, ali ja ni ne pomišljam... Čemu pomišljati, nagađati i isprobavati ako lijepo piše u čemu je problem. Čak i da ne piše, otvorio bi error log iz kojeb bez nekog pretjeranog znanja možeš skužit u čemu je kvaka...

Tekođer nebi na odmet bilo ni prebacivanje prijave php error-a na Maksimum ili Razvoj pa probat malo pogledat...
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

miki

Ja recimo ne moram ni error log otvoriti, samo pitam kod kog si hostinga i znam u čemu je problem.

Adi

Da na novo sam sve instalirao. Kunena plugini potrebni su ukljuceni, a verzija te komponente mi je posljednja izdata. Treba mi neka komponenta kojom bi povezao portal s forumom. Dakle, pokusavao sam to s kunenom i e.social.

Adi

Verzija komponente easysocial i plugina za Kunenu su odgovarajuci. To sam sada provjerio. Pokusao sam iskljuciti i opcije koje nudi plugin, pa sam dobio sada ovo: