Kreiranje Joomla! sajta

Autor digitalartist, 27. Veljača 2011, 12:55

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

digitalartist

Citat: marko227  u 28. Veljača 2011, 14:20
A u liniji 123 stoji ovaj kod?
$item = $menu->getDefault();

Što meni kao neznalici kaže da nisu kreirane izborničke stavke, odnosno nije određena primarna, stranica u izborniku. Iako mi nije jasno kako je to moguće.

Pogledaj malo u izbornicima u administraciji je li postavljena primarna stranica (homepage)...

napravio sam reinstalaciju i sad je ok..  hvala! :)

menka2

imam pitanje nov sam u joomli nisam nikada radio čačkam po njoj več dva tjedna i igram se malo. ovako neznam dal je pitanje povezanu na ovu temu tako da me nebi opet neko issprdao ali piše naslov kreiranje joomla! sajta tako da mislim da je ipak to to. htio bih napraviti da kada kliknem na meniu koji sam napravio informacije o proizvodima da mi otvori novu stranicu di če biti slike kao linkovi na slijedeću stranicu znači da ako stisnem da bijela tehnika onda mi otvori arhivu koju ču napraviti bijela tehnika molim pomoč
hvala unaprijed

menka2

krače rečeno zanima me kako koristiti sliku kao interni link na stranici

Tom555

Citat: menka2  u 22. Svibanj 2011, 01:33
krače rečeno zanima me kako koristiti sliku kao interni link na stranici


Može ovako:
Dodatci>Upravljanje modulima>Novo>Ručni HTML (Dakle kreiraš novi mod_custom), odabereš na kojoj će poziciji biti prikazan i na kojim stranicama. U editoru, sadržaju novog modula umetneš sliku koja će se ponašati kao poveznica prema željenoj stranici. Linkaš je prema željenoj putanji i imaš sliku (modul) kao link!