Kako dobiti tablicu svih kreiranih elemenata u Joomla-i?

Autor Ivan_C, 13. Kolovoz 2014, 19:17

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ivan_C

Ne znam u koju grupu foruma ovo pitanje postaviti jer nema php grupa pa neka mod. prebaci ako nije za ovu grupu.

Trebam tablicu po mogućnosti u CSV ili u ? formatu da je mogu kasnije importirati u *.XLS
Tablica od 6 stupaca bi trebala sadržavati slijedeće elemente koji su povezani.
Zaglavlje bi trebalo biti ovako nekako ako je moguće.

Article ; ID-article ; MenuItems ; Menu ; Category ; Module

Htio bi imati pregled kako je i što sa čime povezano.
Dakle ako imam nekakv Article XYZ da vidim da njegov ID i da on pripada u MenuItems XYZ-1a u Menu XYZ-1 u kategoriji Z i modulu XY
Postoji li mogućnost ovoga, možda preko phpMyAdmin neke scripte i slično. (naravno trebam step-by-step ako je skripta u pitanju)

Nadam se da sam uspio reći što želim. Ako treba dodatna pojašnjenja recite.
Tutorijali za početnike - Windows, Office, Excel, Word, FrontPage, Publisher, AutoCAD, progeCAD, HEX, DEC, BIN, OCT brojevni sustavi, LAN network...

miki

Ako se želiš igrati s mysql tablicama joomla sustava probaj pogledati csvi komponentu.  S njomsam importirao 4000 proizvoda u virtuemart trgovinu no ona služi za rad s podacima u tablicama. Ima i export u csv i import :).

Ivan_C

Citat: miki  u 14. Kolovoz 2014, 00:19Ako se želiš igrati s mysql tablicama joomla sustava probaj pogledati csvi komponentu.
@miki hvala na javljanju, probat ću 'pogledati' kako ti kažeš i ako ne nađem rješenje, javti ću se opet ;)
pozdrav
Tutorijali za početnike - Windows, Office, Excel, Word, FrontPage, Publisher, AutoCAD, progeCAD, HEX, DEC, BIN, OCT brojevni sustavi, LAN network...