Predlozak za joomlu 2.5-3.0?

Autor Gongo, 15. Lipanj 2014, 21:51

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Gongo

Lijep pozdrav!

trebao bih predlozak za joomlu,
pa nekim mojim "zamislima" i idejama...
da li se netko bavi s time?
u kojem bi se programu to dalo napraviti?
probao sam u artisteru, ali on moze exportirati samo za verziju 1.5, a nju vise nemogu koristiti na hostinug..

bio bih zahvalan na pomoci!

srdačan pozdrav


Dario

Pa dalo bi se iskreno bez problama napraviti i u notepad-u, tak da se ovdje ne radi o software-u kojim se dotično može napraviti - već o čistom znanju.
Mislim da je bilo postova na forumu o tome tko koristi koji software pa malo pretraži, naći ćeš. S obzirom da si u prethodnom postu napisao kako si do sada kodirao stranice sam pa prešao na Joomlu, nebi ti trebalo biti problem izraditi svoj predložak i instalaciju istog, a da si samo kod stričeka Google-a probao upisati "create a template for joomla" vidio di da postoji službena dokumentacija kao i masa tutoriala kako se ovo radi i stvarno nije teško - kažem, bitna su samo predznanja.

Također, budući da se nisi predstavio i u dvije kategorije postavio identična pitanja, lijepo te molim da prije postanja slijedećeg pitanja/odgovora pročitaš pravila foruma.
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu