cPanel export članaka pisanih u Joomli

Autor scarwin, 02. Travanj 2014, 17:26

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

scarwin

Pozdrav
         Ima sam davno stranicu napravljenu u Joomli 1.5, sa 15ak članaka i dosta komentara, a njihov backup nisam napravija nego sam downloada onaj kompletni backup stranice koji se radi u cPanelu...e sad, ima li koji jednostavni način za exportat te članke iz backupa? ja sam ih naša u MySQL bazi ali ih je komplicirano vadit, triba svaki posebno copy/pasteat ovo-ono...ima li mi pomoći ikakve tu ili? hvala puno

miki

#1
hm, jedino što vidim da ima smisla je ako se ima neki od instaliranih sajtova u Joomla 1.5  sustavu pored njega postavit bazu od tog sajta te u konfiguracijskom fajlu promjeniti podatke i povezati se na tu bazu. Tako se može na brzinu isčitati članci no za komentare u nekoj od komponenti nisam siguran  kako bi to radilo :).
ps.  ili je ipak jednostavnije izvuć iz mysql-a tih 15tak članaka ....

Onebeat

Citat: scarwin  u 02. Travanj 2014, 17:26
Pozdrav
         Ima sam davno stranicu napravljenu u Joomli 1.5, sa 15ak članaka i dosta komentara, a njihov backup nisam napravija nego sam downloada onaj kompletni backup stranice koji se radi u cPanelu...e sad, ima li koji jednostavni način za exportat te članke iz backupa? ja sam ih naša u MySQL bazi ali ih je komplicirano vadit, triba svaki posebno copy/pasteat ovo-ono...ima li mi pomoći ikakve tu ili? hvala puno

Mozes iz toga "njihovog" backupa postavit stranicu i izvuc bazu i to je to ;D
Truth will set you free