$app =& JFactory::getApplication();

Autor denoza, 01. Travanj 2014, 10:34

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

denoza

Pri instalaciji nekih dodataka,  i u back i u frontendu dobijem grešku tipa:
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/xyz/public_html/xyz/plugins/system/securitycheck/securitycheck.php on line 134


Kod na toj liniji je:
$app =& JFactory::getApplication();


Ukoliko izbrišem "&" u ovoj linji koda, ili u globalnoj konfiguraciji isključim prikazivanje grešaka, sve bude u redu.

Imate li neki savjet šta mi je bezbolnije uraditi?

System information od servera:

Database Version 5.5.36-cll
Database Collation utf8_general_ci
PHP Version 5.4.26
Web Server Apache/2.2.26 (Unix) mod_ssl/2.2.26 OpenSSL/1.0.1e-fips mod_bwlimited/1.4



Dario

Ako je to nešto na on line serveru (hostingu) onda ih lijepo zamoli da ti, ili ako možeš sam, isključe display_errors u PHP-u.
1) To bi na svakom produkcijskom serveru MORALO biti ugašeno
2) Mogu se i prilagoditi tipovi poruka koji će se ispisivati, ovo što se strict warning-i ispisuju je iskreno - kretenizam

Ako ti se neda ništa od navedenog, možej jednostavno u Joomlinoj globalnoj konfiguraciji pod Server tab-om pronaći postavku "Error reporting" i postaviti je na "None" pa će Joomla sama setirati (kod svake interpretacije) error reporting na "ništa" i više ti neće iskakat te poruke...

Al kao što rekoh već, to su prvenstveno krive postavke servera...

P.S. možeš i obrisati ovaj "&" znak o kojem govoriš, ali će ti se on (vrlo vjerojatno) vratiti sa slijedećim update-om Joomle....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

denoza

Hvala Dario!

Pošto sam na share hostingu, javio sam se onima gore da ugase greške.

Dario

---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu