Embed glazba u jomli 3 na website

Autor kas0, 11. Ožujak 2014, 22:56

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

kas0

Pozdrav svima,evo novim sam ovdje i relativno novi u joomla svijetu
Zanima me kako da na svom joomla website ubacim u pozadinu glazbu,znaci da svira kada se otvori stranica

Tom555


kas0

Instalirao sam tu ekstenziju,ubacio mp3 fajl na ftp,pošto je na subdomeni joomla instalirana,ubacio sam ga u home/images dir ali neće da svira...

Tom555

Moraš instalirati i plugin, podesiti ga i uključiti. Jesi?

kas0

Pa ubacio sam taj sa linka,ukljucio ga ubacio glazbu u folder,a sad koji jos plugin treba osim toga sa linka ?

Dario

Plugin ti je vjerojatno došao u instalacijsokm paketu i već je (vjerojatno) instaliran. Uglavnom idi u Upravljanje dodacima -> Upravljanje Pluginovima, pa sortiraj pluginove po ID-u, prvi put kad klikneš će ti sortirat uzlazno odnosno ascending, a drugi put obratno - što tebe u ovom slučaju zanima, pa ćeš prve na popusti dobiti zadnje instalirane dodatke. Onda si tamo među zadnjih 2-3 pronađeš taj plugin (po imenu ćeš ga naći) - klikneš na njega, provjeriš postavke i s lijeve strane mu promjeniš status iz Neobjavljeno u Objavljeno.
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu