JFolder::create: Infinite loop detected

Autor mosquito_cro, 22. Veljača 2014, 19:35

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

mosquito_cro

Znaći ova greška mi se javlja upravo zbog logs putanje jer ona ne ide kroz FTP protokol ? ili ? zato što kod instalacije tempate-a upload-a zip file u tmp folder.
Probao sam 800 kombinacija logs putanje ali ništa, čak i sa path.php fileom i uvijek isto !
Da li treba rješavati problem preko folder permission-a

Da li netko ima rješenje  ?

Tom555

#1
Što stoji, kakva je putanja do tmp mape u globalnoj konfiguraciji?
Pa kada si već probao toliko kombinacija, probaj i ovu koju sam negdje vidio:

libraries/joomla/filesystem/folder.php liniju 452 gdje stoji ovo:

$isDir = is_dir($dir);

preimenuj u ovo:

$isDir = is_dir($dir.'/' );

Ili da nije čak na serveru safe_mode = on , a treba safe_mode = Off

mosquito_cro

Pozdrav

Putanja mi je :
\Inetpub\vhosts\xxx.hr\xxx.com.hr\joomla\logs


Tom555

Citat: mosquito_cro  u 25. Veljača 2014, 18:11
\Inetpub\vhosts\xxx.hr\xxx.com.hr\joomla\logs

To je putanja do Logs mape. Na sljedećoj kartici (Server), što piše, kakva je putanja do Temp mape?

Dario

Po ovoj putanji koju vidim, ti si vrlo vjerojatno na Windows hostingu, tak da čisto sumnjam da si je neko dao truda podesit php kak spada. Na tvojem mjestu bi prvo promjenio vrstu hostinga na Linux...

Ne velim da php ne radi dobro na windows hostingu, ali stvarno je prava rijetkost da si netko da truda pa posloži sve - ovakav se hosting se u pravilu uzima kad radiš asp, odnosno neke od programsih jezika "naklonjenijim" Microsoft tehnologijama.
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

mosquito_cro

Hvala na informacija

Tražit ću odmah migraciju na Linux od provajdera, pa javim dal se problem time riješio.


Lp

Dario

samo nakon migracije nemoj zaboraviti promijeniti putanje u globalnoj konfiguraciji - jer neće bit iste naravno :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu