MOLIM VAS POMOĆ PROBLEM PRI INSTALACIJI

Autor utelise, 16. Veljača 2014, 19:15

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

utelise

http://www.gavick.com/documentation/wp-content/uploads/2013/07/installation-problems.png ovo mi se pojavi, ali išao sam na forum i tamo tražio odgovore kao npr ovo
display errors – must be disabled. You can set PHP error reporting off in the php.ini file (in case you have access to this file).
Amend the display_errors line to off: display_errors = Off
If you have installed your server with the help of XAMPP, check the documentation for information on where to find the php.ini file. Don't forget to stop Apache server before doing any modifications and start it again after saving these modifications.
If you have no access to the php.ini file but you can modify the .htaccess file on your server (found in the root of your public_html folder – your Joomla! 3.x site), try to add the following code there: php_flag display_errors off. If your modifications in this file have no effects, try asking your webhosting provider to disable error reporting.
If you don't have the ability to change it, especially for Joomla 2.5, then in the /installation folder inside the index.php file at the beginning (line ~13) please add:

ili

magic_quotes_gpc = Off
magic_quotes_runtime = Off
magic_quotes_sybase = Off

i opet ništa
btw preko xampa delam
ali ima i treći korak samo ga ne znam napravit ili ako ima netko nekakav drugi pls help :)

miki

Molim Vas pomozite mi. Imam problem a on se nalazi na stranicama i drugim i ovim. Ako neko zna nek mi pomogne.  Instaliram nešto nemam pojma što je to i oni su mi rekli da trebam napraviti to i to za to a postoji mogućnost i četvrtog koraka koji (ne spominjem).
Instaliram inače nemam pojma na čemu jel to hosting, linux windows ili xamp ili wamp ili lokalno ili što već al mi pomozite jel neznam što ću. inače instaliram mislim da je u pitanju cms il nije koji verzija ili je možda Wordpress. No sigurno je Joomla (možda). Inače nedjeljom ne trade kristalne kugle :) Ako me razumiješ shvatiti ćeš, ako ne opet dobro.

utelise

Citat: miki  u 16. Veljača 2014, 21:18
Molim Vas pomozite mi. Imam problem a on se nalazi na stranicama i drugim i ovim. Ako neko zna nek mi pomogne.  Instaliram nešto nemam pojma što je to i oni su mi rekli da trebam napraviti to i to za to a postoji mogućnost i četvrtog koraka koji (ne spominjem).
Instaliram inače nemam pojma na čemu jel to hosting, linux windows ili xamp ili wamp ili lokalno ili što već al mi pomozite jel neznam što ću. inače instaliram mislim da je u pitanju cms il nije koji verzija ili je možda Wordpress. No sigurno je Joomla (možda). Inače nedjeljom ne trade kristalne kugle :) Ako me razumiješ shvatiti ćeš, ako ne opet dobro.
"Nudim poduke za rad u Joomla cms-u i izradu web stranica..."
sta vise rec

miki

#3
S podacima koje si dopisao u prvobitni članak ne moram palit svoju kristalnu kuglu.
Zanimljivo je da sam imao sličan problem samo ne s Gavikovim predlošcima.
Problem je bio u postavkama php na Wampu. Meni je bio problem prvobitno to što nisam u dobre konfiguracijske fajlove upisivao postavke php-a.
ps. Uspješno podučavam ljude raditi u joomla CMS-u i ne vidim u čemu je tu problem?