Kako editirati clanke kod multijezicnosti?

Autor mburazer, 29. Siječanj 2014, 21:56

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

mburazer

Pozdrav!

Prijateljica ima sajt, dvojezicni, na kojem treba promjeniti par podataka.
Kad se ulogiram vidim clanke koji pripadaju samo hrvatskom no nikako da dobijem engleski kako bih ispravio potrebno!
Moze li mi ko pomoci?

Hvala,

Miro

Dario

Za početak bi bilo lijepo da pročitaš pravila foruma pa u skladu s time nam i daš informacije koji bi trebali da uopće počnemo razmišljat, jer kako bi onebeat rekao - nemamo kristalnu kuglu pa neznam koja je verzija joomle, nemamo link da vidimo jel se radi o nativnoj višejezičnosti ili nekoj ekstenziji.....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Onebeat

Citat: DarioORION] link=topic=4568.msg16082#msg16082 date=1391066426]
Za početak bi bilo lijepo da pročitaš pravila foruma pa u skladu s time nam i daš informacije koji bi trebali da uopće počnemo razmišljat, jer kako bi onebeat rekao - nemamo kristalnu kuglu pa neznam koja je verzija joomle, nemamo link da vidimo jel se radi o nativnoj višejezičnosti ili nekoj ekstenziji.....

Lijepo je da se i ti jednom referiraš na mene  ;D

Napisi nam malo uvodnih informacija...
Truth will set you free

miki

Pa ako pogledam u svoju kristalnu kuglu mogu ti reći dvije moguće realnosti koje se mogu desiti pod uvjetom da ne postoji paralelni svemir u kojem ti pričaš o sajtu koji nije u cms-u Joomla već nekom drugom.
Ako kad 'otvoriš' Joomla administraciju u menijima nema ikonica pojedinih država onda se definitivno radi o ne nativnom prijevodu Joomla sajta, odnosno prijevode radiš preko komponente Joomfish. Ako pak postoje ikenice (zastavice) u meniju i meniji za svaki jezik onada bi trebali postojati i članci s različitim jezicima.