Finalni izbor LOGOTIPA ZAJEDNICE - komentari...

Autor Bernard [ExaByte], 22. Veljača 2011, 20:38

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

erik

Citat: pas  u 23. Veljača 2011, 00:24
Sviđa mi se ideja da se upotrijebi pleter ali fali jednostavnosti... možda kao org Joomla znak samo bez "glava" i onda one linije u 3 crte kao pleter... 3 i 8 mi se sviđaju ali su nekako preozbiljni kao za neku ustanovu ili udrugu... ostali su mi nekako univerzalni nema ništa hr u njima...
Ovako nešto za znak - samo san nabrzinu nacrta...
..
Bravo, nije loše. Na žalost dizajn tim je zatvorio natječaj pa ćemo to poštivati, osim ako ne bude bilo više zahtjeva za otvaranjem.

Hvala svima što su se potrudili dati svoje prijedloge!

ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Moje Novo Ime

Ajde dajte Psu šansu...dovrši ga i javi se...zašto ne... ;) što ste odmah sve stopirali...jest službeno, ali bez papirnatog traga..."dajte dite materi"

pas

Ovako nešto... ili kombinacija neka...

Ako treba okačim cdr ili ai...


Moje Novo Ime

I evo je...trkaća staza za autiće...bi bi :game:
Pustite čovjeka i dajte mu prostora u izboru.

marko227

Citat: Moje Novo Ime  u 23. Veljača 2011, 20:19
I evo je...trkaća staza za autiće...bi bi :game:
Pustite čovjeka i dajte mu prostora u izboru.

Evo da wooer ne smišlja ime ovom prijedlogu reći ćemo da je ovo Daytona :D

Hajde ubacite i ovaj logotip na glasanje.

Moje Novo Ime


wooer

Citat: marko227  u 23. Veljača 2011, 21:38
Evo da wooer ne smišlja ime ovom prijedlogu reći ćemo da je ovo Daytona :D
Ipak se ne bih složio. Ovo me više asocira na neku Roary stazu, a ne Daytonu koja je isključivo kružnog tipa.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

ikiK

Sva sreća da je poduži rok biranja, nemrem se odlućit :P
...

wooer

Mislio sam šutiti oko glasova pojedinaca ali jednostavno ne mogu ...

Naprosto ne mogu vjerovati da #3 i #8 dobivaju glasove, a primjerice najbliži trenutnom #2 još nema niti jedan glas.

Zar logo treba predstavljati Hrvatsku ili Joomlu?
Ova dva koji dobivaju glasove nemaju baš ništa vezano uz Joomlu osim što neki možda radi ovog sitea misle da Joomlu predstavlja pleter.

U Joomla Hrvatska, 'Hrvatska' ne predstavlja imenicu nego pridjev mada je poredak neispravan i trebalo bi pisati malim slovom.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

karlovic

Evo i moj komentar, opciju izmjene glasanja bih ukinuo. Ako netko mijenja mišljenje svaki dan takav glas ne služi ionako ničem. O logotipima sve najbolje i ne želim iznositi svoj stav ili navijanje ni za jedan logo jasno stavio sam glas na jedan i to je za mene završena priča iako ..... sam pomalo u  bedu očekivao sam više brže jače  :nevin:

oKRamxII

Bit će pomalo klišejasta rečenica, ali stvarno je izbor bio dosta težak i zaista svaki mi se sviđa. Najteže je naravno odlučiti koji najviše...

pas

Meni osobno i trenutni znak izgleda super, prijedlog br 2 je odmaknuo od pletera pa je ostao negdje između i onaj pleter/crta mi je višak... Kombinacija trenutnog znaka i teksta sa prijedloga 1. ili 3. bi dobila moj glas... naravno to je moj osobni ukus da se ne nađe ko uvrijeđen... jer komentiranje se počelo svodit na sprdnju umjesto da se daju konstruktivne kritike i na osnovu njih pronađe najbolje riješenje - da nebi ispalo da želim gurat svoj prijedlog njega zaboravite, to sam napravio radi rasprave, zato sam i ponudio cdr ili ai ako neko dobije drugačiju ideju da može mjenjat ili uzet neki element za kombinaciju, nije plaćeni posao pa da natječemo...

A glasovanje se moglo napravit i kroz neka 2-3 kruga, npr da se od ovih 8 prijedloga izaberu prvo 4, pa onda ako treba kakvu izmjenu prilagodbu prema komentarima pa onda na finalna 2 (opet ako treba jos ih doradit) i izbor, ili sa 8 na 3 i final za svaki krug glasovanje po tjedan dana i opet sve u istom roku... poanta je da se do kraja sve može dorađivat...

Moje 2 lipe

Moje Novo Ime

Citat: karlovic  u 24. Veljača 2011, 19:23
... jasno stavio sam glas na jedan i to je za mene završena priča iako.....

Nisi ni mogao na više od jedan ;)

erik

Citat: marko227  u 23. Veljača 2011, 21:38
Hajde ubacite i ovaj logotip na glasanje.

Meni se njegov logo sviđa i ja bih rado da se nađe na listi.

Barnard?
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

wooer

Požurite, požurite !!!  Još malo pa nestalo !!!

Rok za glasanje je izmijenjen i samo još koji sat je ostao da se izjasne svi koji žele.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member