Finalni izbor LOGOTIPA ZAJEDNICE - komentari...

Autor Bernard [ExaByte], 22. Veljača 2011, 20:38

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bernard [ExaByte]

U ovoj temi možete ostaviti svoj komentar na prijedloge logotipa zajednice iz ove teme: http://forum.joomla-hrvatska.com/index.php?topic=455

wooer

Vidim da već imamo izvjesnog kandidata za pobjednika pa nemam potrebu komentirati.

Jedino što me smeta je da si postavio trajanje ankete na 30 dana. A što da DT radi u tom periodu? Skrati to na par dana, bit će dovoljno.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Tom555

Po meni je najbolji znak broj 8. Razlozi za to su što je najautentičniji. Ostali prijedlozi su također dobri, no "opasnost" je što nisu toliko univerzalni i već su donekle viđeni. Kod osmog prijedloga treba poraditi na tipografiji koja nije dobra. Možda da se proba s fontom iz prijedloga 4 (donji prijedlog) pa da se Joomla i dolje Hrvatska stavi u jednak odnos. Taj font je daleko "pitkiji", čitljivi, nenametljiv!
Još jedna ideja: pleter iz osmog prijedloga u sadašnjoj formi stilizirati u joomlinim bojama, ne znam kako će onda izgledati?
Sve skupa odlični prijedlozi i pohvale autorima!

marko227

Želio bih samo zamoliti one koji glasaju da ne brišu svoje glasove.
Prijedlog broj 5 je imao glas i izbrisan je.

Molim vas ne radite to. A administratore ili moderatore molim ako postoji mogućnost da se ta opcija skroz ukloni!

marko227

Citat: wooer  u 22. Veljača 2011, 22:21
Jedino što me smeta je da si postavio trajanje ankete na 30 dana. A što da DT radi u tom periodu? Skrati to na par dana, bit će dovoljno.

DT ima u planu još završiti forum na kojem se već radi te sajt sa kojim krećemo za par dana tako da nema dangubljenja ;)

erik

Citat: marko227  u 22. Veljača 2011, 23:01
Želio bih samo zamoliti one koji glasaju da ne brišu svoje glasove.
Prijedlog broj 5 je imao glas i izbrisan je.
Molim vas ne radite to. A administratore ili moderatore molim ako postoji mogućnost da se ta opcija skroz ukloni!

Ne vidim razlog zašto se netko ne bi mogao predomisliti. Kada budemo zaključili da je glasanje završeno, zakljuati ćemo anketu i prebrojati glasove.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

pas

Sviđa mi se ideja da se upotrijebi pleter ali fali jednostavnosti... možda kao org Joomla znak samo bez "glava" i onda one linije u 3 crte kao pleter... 3 i 8 mi se sviđaju ali su nekako preozbiljni kao za neku ustanovu ili udrugu... ostali su mi nekako univerzalni nema ništa hr u njima...

Ovako nešto za znak - samo san nabrzinu nacrta...

marko227

"Kasno Marko na Kosovo stiže"

Tema za davanje prijedloga je bila otvorena, svak je mogao svoj prijedlog poslati. Na žalost sad je kasno za promjene i reagiranja

znadem

mogu samo reći: čestitam svima koji su svoje prijedloge napravili jer je izbor bio jako težak i odluka je pala nakon nakon 10 min pregleda :)
Svi su prijedlozi dobri

Hrvoje.T

nije nama lako.neka završi glasovanje pa da u miru možemo završiti..neka anketa bude skraćena na svega par dana kao što kaže wooer.
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

pas

Kasnije sam se uključio na forum pa nisam vidio temu dok je bila u fazi prijedloga, uglavnom to je nebitno, mislim da za promjene i reagiranja nikad nije kasno jer kad radim za klijente logo ili bilo koji drugi posao nije gotov dok klijent ne kaže da je gotovo... Ok ovdje je puno "klijenata" (zajednica) pa nema smisla dotjerivat prema svačijoj želji ali od danih izbora pokupit najbolje i složit neki finalni izgled ima...

Da ne ispadne da želim gurati svoj prijedlog - ne - to je samo prijedlog tj varijacija na temu napravljenog, samo mi je čudan taj stav evo ih 10 izaberite 1 i amen, nema promjena nema reagiranja...

marko227

Citat: pas  u 23. Veljača 2011, 08:35
Ok ovdje je puno "klijenata" (zajednica) pa nema smisla dotjerivat prema svačijoj želji ali od danih izbora pokupit najbolje i složit neki finalni izgled ima...

Upravo smo to i radili. Prikupljali smo prijedloge, ideje... te od toga sastavili ovo trenutno.
Istina, uvijek može bolje. Ali sad šta je tu je.

wooer

Kako se odlučiti? Evo kakve su moje asocijacije na prijedloge, pa možda nekome pomognu prilikom donošenja odluke.

1. Joomla šuriken
2. Joomla je čvrsto spetljana (nefleksibilna)
3. Ovo je više za neki leksikografski zavod
4. Samo se vrtimo u krug
5. Adidas
6. Svi smo mi Mišo Kovač
7. Odbojka
8. Kupujmo hrvatsko
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

marko227

Da nema wooera ne bih se nikad nasmijao  ;D

Hrvoje.T

dal da plačem il se smijem. :'( ;D.da nema wooera bilo bi  :( .
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes