SJ basic news

Autor zabok, 08. Prosinac 2013, 17:40

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dario

#15

if ( !function_exists('exif_imagetype') ){
    $intype = exif_imagetype($path);
} else {
    $infor = getimagesize($path);
    $intype= @$infor[2];
}

Đizds, ali ovo je totalno krivo od onoga što bi se tu trebalo događat.....

Znači imaš provjeru da li funckija postoji i ako NE postoji onda ju koristi, a ako postoji onda radi nešto drugo.... Ovak nekaj nisam još do sad videl... Ovaj uskličnik u IF-u treba maknut ako hoćeš da provjera bude točna ili sam ja biće malo popio :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

zabok

Nije mi bila namjera da to toliko daleko ode,ali kad neznam kako da Vam objasnim.............ovako ispod mog avatara ima link na moju web stranicu.U gl.izborniku ima više linkova.Od nama zbog kojeg ovo raspravljamo su RIJEKE,JEZERA(radi u sj basic news,ali bez fotografija),dok RD MOZIRJE i GACKA d.o.o ne radi( u sj basic news),odnosno javlja se ta greška samo zbog toga što su tamo postavljene opcije da se vide male sličice na vijest u dotičnoj kategoriji vijesti.
Kako sam i rekao ništa nije dirano,nego sam sad ovih dana htio postavit novi članak i tek tada sam vidio to javljanje greške.
Fishing Club Zagorje

zabok

Citat: DarioORION] link=topic=4518.msg15838#msg15838 date=1386601561]

if ( !function_exists('exif_imagetype') ){
    $intype = exif_imagetype($path);
} else {
    $infor = getimagesize($path);
    $intype= @$infor[2];
}

Đizds, ali ovo je totalno krivo od onoga što bi se tu trebalo događat.....

Znači imaš provjeru da li funckija postoji i ako NE postoji onda ju koristi, a ako postoji onda radi nešto drugo.... Ovak nekaj nisam još do sad videl... Ovaj uskličnik u IF-u treba maknut ako hoćeš da provjera bude točna ili sam ja biće malo popio :)

DA,maknuo sam taj uskličnik i sad radi..................o majko moja!, a kako je došlo do toga da se pojavi unutra kad znam da nitko ništa nije dirao?
Fishing Club Zagorje

Dario

Citat: zabok  u 09. Prosinac 2013, 16:14
Kako sam i rekao ništa nije dirano,nego sam sad ovih dana htio postavit novi članak i tek tada sam vidio to javljanje greške.

Ako je prije radilo, a sad odjednom ne radi, onda je očito da su se promjenile neke od postavki servera. Trebalo bi vidjeti ako tvoj hosting podržava custom php.ini datoteke pa probati dodati učitavanje ovog što fali. Moguće je da funkcija postoji, ali je isključena iz nekog razloga pa se može preko custom php.ini-ja uključit.

Ako se smije znat, kod koga si na hostingu ?
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

zabok

#19
Nisi čitao post iznad,a na pp ti mogu napisat ime hostinga...............ja sam zadovoljan sa njime.
Fishing Club Zagorje

Dario

Citat: zabok  u 10. Prosinac 2013, 15:54
Nisi čitao post iznad,a na pp ti mogu napisat ime hostinga...............ja sam zadovoljan sa njime.

Napravi si phpinfo() na domeni pa pogledaj koliko ti je toga isključeno. Pročitao sam post iznad bez brige :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu