Ažuriranje joomle sa 3.16 na 3.20

Autor feno_men, 08. Studeni 2013, 12:29

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

feno_men

Pozdrav, Admin panel mi nudi ažuriranje sa 3.16 na 3.20 i kad kliknem na ažuriraj cijelo vrijeme se vrti ovaj mali kružić kao da nešto radi ali ništa se ne događa. Probao sam u više navrata u različite dane.

Gdje bi mogao biti problem

Dario

Ajd skini ručno 3.2 paket i instaliraj ga kroz installer kao bilo koju drugu komponentu.
P.S. nemoraš ni skidat, možeš si kopirati link sa Joomline stranice i instalirat kroz URL - tako da onda nemaš čekanja dok se skine, pa uploada cijeli paket...
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

feno_men

Bravo i hvala !!! Uspio sam kopirajući link
Do sad sam radio samo sa verzijama 1.5.xx pa se sad oduševljavam koliko je ova verzija sa 3x naprednija.

Imam još jednu stranicu u toj staroj verziji 1.5x. Gledam malo po forumima da bih mogao imati gadnih problema da je migriram na 3.x

Što mislite?
Jel netko od vas to probao odraditi?

Onebeat

Citat: feno_men  u 08. Studeni 2013, 14:55
Imam još jednu stranicu u toj staroj verziji 1.5x. Gledam malo po forumima da bih mogao imati gadnih problema da je migriram na 3.x

Što mislite?
Jel netko od vas to probao odraditi?

Moras napravit sa 1.5 na 2.5 i onda na 3.2 a sto se tice koliko je komplicirano zavisi o komponentama koje imas i dali postoje za 2.5 sto u 90% je točno da postoje....
Truth will set you free