Integracija Joomle (samo vijesti) u hardcoded php stranicu

Autor Shile, 07. Studeni 2013, 09:44

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Shile

Ovako...potreban mi je news manager koji bi se includao (php riječnik :D ) u postoječu stranicu.
Znači header, desni, lijevi meni i footer bi bili hard kodirani (php) a vijesti bi se u content dijelu includale (doslovo include ili request funkcija) iz instalacije Joomle.
Da li je to sa Joomlom nekako moguče ili da se okrenem nekom drugom riješenju, nekom drugom article ili news manageru?

Joomlu bih htio zbog naprednih mogučnosti administracije i sučelja...
Nekada sam to radio sa CuteNews skriptom ali mi ona zbog prestanka razvoja i sigurnosti više nije u fokusu.

Hvala.

P.S.
Sorry na načinu izražavanja :D ... puna glava php sintaxi :D

wooer

Ili ja ne kužim što ti želiš ili si opisao joomlu.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Shile

Nisi me razumio :D ... želim u postoječi sajt includati SAMO VIJESTI...bez Joomlinog lijevog, desno menija, headera i footera...
Znači sajt u phpu.Moji svi dijelovi stranice napravljeni u phpu a u centralnom dijelu "ubačena" određena vijest koja je napravljena u Joomli.

Eto...

wooer

Wrapper pa u njemu joomla s blank predloškom ili jednostavno unutar svoje php stranice pozoveš joomla rss.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Dario

Pretpostavljam da bi ti htio koristiti samo com_content komponentu, ali ne kužim poantu nečeg takvog.... Imaš CMS i sve što ti treba a ti bi sad uzeo djelove joomle i strpao ih u nešto što si ručno radio.... Stvarno ne vidim poantu toga....

Za tako nešto bi trebao uzeti kompletnu joomla platformu, pa onda com_content komponentu, pa bi trebao naučiti raditi s frameworkom.... stvarno ne kužim zašto bi neko imao takvu potrebu...
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Onebeat

Zasto jednostavno nebih okrenuo cijelu priču naopako ?

Uzmi joomla napravi ultra jednostavni template i onda ubaci svoj php u nju i to je to.

Na isti način ja radim sebi...
Truth will set you free