Vrijeme objave članaka na frontendu kasni 2 sata

Autor buda, 24. Listopad 2013, 12:55

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

buda

Kad objavim članak i pogledam vrijeme objave na početnoj stranici piše mi da je objavljen prije 2 sata i 30 sekundi a zapravo je objavljen prije 30 sekundi (ovo 30 sek. je prozvoljno). Ako pogledam vrijeme objave članka za 3 sata vrijeme objave će biti "prije 5 sati i 30 sekundi".
Postavke lokacije u globalnoj konfiguraciji mi je postavljeno na Zagreb ali isto bude i kad stavim recimo new york, vrijeme objave kasni 2 sata. U čemu bi mogao biti problem?


edit: Datum kreiranja u editoru je točan ali u bazi podataka stoji vrijeme kreiranja umanjeno za 2 sata, znači (opet) je nešto do baze :/

Dario

Site -> Global configuration -> Server -> Time zone ?

Osnove rada s Joomlom prijatelju, samo bi trebalo dokumentaciju pročitat malo :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

buda

Citat: DarioORION] link=topic=4488.msg15690#msg15690 date=1382622241]
Site -> Global configuration -> Server -> Time zone ?

Osnove rada s Joomlom prijatelju, samo bi trebalo dokumentaciju pročitat malo :)

prijatelju, da si malo bolje procitao sta sam napisao vidio bi da sam to vec provjerio, jbg znam da je danas ljudima tesko citati

ikiK

Moguće da ti je vrijeme drugo u postavkama tvog profila. A nije nemoguće niti da je do servera...
...

buda

ZG mi je i u profilu. Vjerovatno je do servera i utc vremena naspram našeg gmt+2 ja mislim, googlat cu malo pa ako nađem rjesenje objavit cu ovdje, kao i inace

ikiK

Jesi probao vidjet što se dešava ako ostaviš joomlu na naših +2 a u profilu "koristi osnovno/default"? Reda radi...
...

Onebeat

Citat: ikiK  u 24. Listopad 2013, 16:22
Moguće da ti je vrijeme drugo u postavkama tvog profila. A nije nemoguće niti da je do servera...

Probaj vidit sto kaze php info od servera ako ga hoster dopušta

<?php phpinfo(); ?>

Ako kaze da je onemogućeno onda javi pa cemo dalje...
Truth will set you free