greška u HR prijevodu joomla 3

Autor Nivember, 21. Listopad 2013, 14:04

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Nivember

Bok,

evo jedne greškice koju ne znam ispraviti a i koju bi trebalo popraviti i s vaše strane (ili tko god da je radio prijevod) da ljudi krivo ne skidaju dalje...
Naime na paginaciji piše "Slijedeći" što je krivo, treba pisati "Sljedeći".

Da li to mogu popraviti ručno ili?

Hvala na odgovorima!

n

zvonac99

Možeš ispraviti ručno, potraži u: tvoj_site\language\hr-HR\hr-HR.ini, otvori je u nekakvom tekst editoru (notepad), potraži red 69: JNEXT="Slijedeće",  obriši slovo->spremi i gotovo  ;)
I noga u dupe je korak naprijed

Dario

Prijavljeno translate timu, bit će ispravljeno sa slijedećom verzijom :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

ikiK

Cijeli taj prijevod ima brdo fulanih i obrnuto postavljenih slova "i", tamo di ih treba bit ih nema a di ih nema trebaju bit. Sve je obrnuto. I sve sam morao ručno mijenjat...
Čisto heads up onima koji rade na tome. I hvala što rade btw...
...

wooer

Prijevod vuče korjene još iz zajednickog rada na 1.6, a ono što je zanimljivo je da se do maksimalno dva prigovora godišnje prijave. Biti cu iskren i priznati da joomlu i prijevode ne koristim ali odvajam svojeg soobodnog vremena kad mogu za odraditi bilo kakve tražene izmjene za aktualne ili buduce verzije. Stoga molim i vas koji te prijevode koristite da se aktivnije uključite u prijave grešaka jer ste vi oni koji ih svakodnevno možete primijetiti.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member