Pomoć...500 - Internal server error.

Autor kleo, 21. Rujan 2013, 22:25

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

kleo

Pozdrav, pokušala sam ažurirati joomlu..bile su neke tri stavke za ažuriranje i samo je sve zaštekalo i dobivam ovaj odgovor

500 - Internal server error.
There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.

Plese pomoć
Bolje biti malo glup nego malo pametan.
Kad ti filozof odgovori na pitanje više ni sam ne znaš što si pitao :-)

wooer

Bez detaljnijih podataka (verzija joomle, o kojim nadogradnjama se radi i sl.) teško ti možemo pomoći oko ovakvog tipa greške koji jedino govori da postoji neka greška sa strane servera.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

kleo

Joomla je 2.5

Problem je kaj nisam posebno obratila pažnju..kliknula sam da provjeri dal imakaj za ažuriranje..bio je attacment, mislim da editor ili tak nekaj i još nešto..samo sam klinula ažuriraj...i 5 sekundi poslije blank...

Bolje biti malo glup nego malo pametan.
Kad ti filozof odgovori na pitanje više ni sam ne znaš što si pitao :-)

kleo

Gledala sam preko Fillezila...ažurirana komponenta s današnjim datumom je com_jce.

Da pokušam skunuti drugu verziju i samo strpati preko ove? Ili??
Bolje biti malo glup nego malo pametan.
Kad ti filozof odgovori na pitanje više ni sam ne znaš što si pitao :-)

kleo

Instalirala sam novu Joomlu....i pokušala ju povezati sa starom bazom....ručno sam dodala slike i komponente...sve je isto kak je bilo ali sad imam problem kad želim editirati ili dodati novi članak nemože se učitati editor :-)))).

Ima neko ideju????
Bolje biti malo glup nego malo pametan.
Kad ti filozof odgovori na pitanje više ni sam ne znaš što si pitao :-)

Mihael [ORION]

provjeri u Globalnoj konfiguraciji koji se editor uopće koristi kao default, da bi znali koji editor šteka.

Ili ti je možda editor samo sakriven (gumb Toggle Editor) ? (tamo kad otvoriš članak)

Ako je JCE editor. Probaj ga deinstalirati i ponovno instalirati najnoviju verziju:
http://www.joomlacontenteditor.net/downloads/editor/joomla-25

kleo

Riješila sam...trebala sam isključiti neke pluginove i sve je proradilo...ipak hvala...više ništa ne ažuriram ak sve radi... ;D
Bolje biti malo glup nego malo pametan.
Kad ti filozof odgovori na pitanje više ni sam ne znaš što si pitao :-)

Dario

Citat: kleo  u 23. Rujan 2013, 20:35
Riješila sam...trebala sam isključiti neke pluginove i sve je proradilo...ipak hvala...više ništa ne ažuriram ak sve radi... ;D

To je totalno krivo razmišljanje... Ažuriranja nisu bezveze, već zakrpavaju nekakve (sigurnosne) propusti ili dodaju nove funkcionalnosti, tako da to svakako treba napraviti. Bilo bi dobro da napišeš o kojim plugin-u je bilo riječ da znamo za ubuduće :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Onebeat

Citat: DarioORION] link=topic=4457.msg15529#msg15529 date=1380090558]
To je totalno krivo razmišljanje... Ažuriranja nisu bezveze, već zakrpavaju nekakve (sigurnosne) propusti ili dodaju nove funkcionalnosti, tako da to svakako treba napraviti. Bilo bi dobro da napišeš o kojim plugin-u je bilo riječ da znamo za ubuduće :)

Slažem se sa kolegom ;)

Prvo nam reci koji je to plugin koji ti je napravio problem a drugo je da lokalno "dignes" tu istu stranicu pa prvo probas u tzv. testnom okruženju a onda u produkcijskom
Truth will set you free