Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Spreadsheet on Joomla

Autor poni, 20. Kolovoz 2013, 18:31

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

poni

            Poštovani!
  Da li netko zna za komponentu koja je najsličnija Excelu ili oo Calcu,a s kojom bih mogao napraviti tablice na
Joomli,uređivati ih ,upisivati formule i sl., te koja bi mogla poput excela ili calca izračunavati vrijednosti polja.Znam
za DHTMLX spreadsheet for Joomla,ali ovo je suviše oskudna componenta.
   Ili,da li postoji igdje neki switch s kojim bih mogao povezati tablice Excela ili Calca s Joomla databazom (koja
je u phpMyAdminu) na XAMPP-u.I ako je ikako moguće da komponenta ili dodatak bude FREE.Napravio sam
jako puno tabela u FABRIK-u,ali te tabele su statične i ne mogu se uređivati iz samih tabela(kako se uredi forma,
tako izgleda tablica).Nešto je za nešto dobro. :vino:
                                                                                       HVALA


wooer

Joomla kao i bilo koji drugi cms nema za cilj zamijeniti uredske programe.
Zamjenu za excel teško da ćeš naći pa me zanima što bi više želio od dhtmlxSpreadsheet. U čemu konkretno oskudijeva da ne može zadovoljiti tvoje potrebe?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

poni

#2
      Ili još jasnije....
Kako u Joomla editoru članka (Artof editor,ili JCK editor) postaviti padajući izbornik tako da on prikazuje podatke iz neke tablice u phpMyAdminu.Kako i šta upisati u propertije padajućeg izbornika.                                                :vino: