Prebacivanje stranice u joomli na drugu domenu

Autor jakonda, 20. Srpanj 2013, 15:53

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

jakonda

Tražim nekoga tko zna prebaciti stranicu rađenu u joomli 2.5 s jedne na drugu domenu

hvala

Onebeat

Citat: jakonda  u 20. Srpanj 2013, 15:53
Tražim nekoga tko zna prebaciti stranicu rađenu u joomli 2.5 s jedne na drugu domenu

hvala

Pojasni što tebi znači prebacit sa jedne na drugu domenu?

Misliš hosting ili ?
Truth will set you free

jakonda

Imam dvije različite domene, hosting provider je isti. Na jednoj je stranica napravljena u joomli 1.7, a na drugoj domeni u joomli 2.5. Zanima me da li se mogu fajlovi i kompletan web site prebaciti u domenu drugog imena. Ne znam jesam li uspjela pojasniti..?

Dario

bez ikakvog problema... pokupiš sve datoteke i bazu i preseliš gdje hoćeš. Inače developeri i oni koji se tako smartaju rade sve lokalno, dakle na svom računalu imaju dignut web server te po završetku projkta "stavljaju" sve nekud on-line. Dakle isti princip. Ako nisi baš najbolje informatički potkovana - pogledaj si Akeeba backup za Joomlu... Napraviš backup s ovom komponentom, skineš Kickstart skriptu, uploadaš sve na novu domenu (ili kud već), pokreneš i pratiš wizard..... Samo proguglaj Akeeba backup - naći ćeš i komponentu i detaljne upute..
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu