Language switcher nece prikazati jedan od cetiri jezika

Autor ledu, 18. Srpanj 2013, 01:22

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ledu

Pozdrav ekipa. Joomlu jos uvijek ucim, ali napravivsi par stranica mislim da sam pohvatao osnove. No, moj problem je sljedeci - na zadnjoj stranici koju radim na localhostu language switcher nece prikazati ceski jezik - postavke sam prosao nekoliko puta, sve je u redu, ostala tri jezika (hrvatski, engleski, njemacki) rade bez ikakvih problema.
Ima li netko ideju o cemu se radi??

ikiK

Poz,
da li ti se pojavi zastavica u menu menađeru na češkom meniu?
...

ledu

Nije, sve je u backendu namjesteno, sve vidim, ali samo ceske zastavice nema. a druge tri su tu

ledu

Sorry nisam gledao, mislio sam da pitas za lang swutch na naslovnici... ima zastavica u menu manageru... napravljene kategorije, napravljen meni, sve poslozeno kao i za ova tri jezika prije, samo ga nece prikazati

Onebeat

Citat: ledu  u 18. Srpanj 2013, 17:18
Nije, sve je u backendu namjesteno, sve vidim, ali samo ceske zastavice nema. a druge tri su tu

Pogledaj sa firebugom jel ti moze path za sliku iz frontenda pravi problem npr
Truth will set you free

ledu

Citat: Onebeat  u 18. Srpanj 2013, 19:13
Citat: ledu  u 18. Srpanj 2013, 17:18
Nije, sve je u backendu namjesteno, sve vidim, ali samo ceske zastavice nema. a druge tri su tu

Pogledaj sa firebugom jel ti moze path za sliku iz frontenda pravi problem npr

Ne znam sto tocno pod ovim mislis, ali na firebugu vidim ostala tri gif-a za zastave, osim ceske koje nema nigdje.
ako moze malo detaljnije kolega bio bih zahvalan

Onebeat

Jel uopće imas česku zastavicu kao file?

Probaj to pogledat...
Truth will set you free

ledu

postoji ceska zastavica u mod_languages.... Vise ne znam sto uopce pokusati

ledu


bruno-d

PSD -> Joomla

bruno-d

PSD -> Joomla

ledu

Shortcode je cs-CZ, pokusavao sam i sa cz-CZ.... nista ne pomaze... ne znam od cega bi uopce screen capture postavio kad je sve jednako kao i na druga tri jezika koja rade besprijekorno  ::) ::)

ledu

rijesio sam tako sto sam vratio backup prije ikakvog pokusaja instalacije ceskog, ponovno uradio sve isto i na kraju je proradilo. pa ti sad budi pametan  ???