Kako ativirati subscribe formu ?

Autor dada, 05. Srpanj 2013, 13:43

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dada

Pozdrav,

na stranici imam ovaj kod za  subscribe newsletter   ali ne radi - što sve trebam napraviti da to proradi i da mi pribilježbe stignu na mail. Mislila sam da je to povezano sa kontakt formom i da stiže na isti mail ali sam se prevarila.

ovo je kod u modulu ali očito treba još nešto instalirati

<form method="post">
<p><input class="inputbox" type="text" name="email" value="Utipkajte svoj e-mail" size="20" alt="username" /><input class="button" type="submit" name="Submit" value="Pribilježite se" /></p>
</form>


ako netko zna bila bih jako zahvalna da mi pomogne u aktiviranju te forme

hvala


triolatice

Citat: dada  u 05. Srpanj 2013, 13:43
[size=78%].. ovo je kod u modulu ali očito treba još nešto instalirati ...[/size]


Bilo bi puno lakše odgovoriti da znamo koji je to modul.

Dario

#3
Citat: dada  u 05. Srpanj 2013, 13:43
Pozdrav,

na stranici imam ovaj kod za  subscribe newsletter   ali ne radi - što sve trebam napraviti da to proradi i da mi pribilježbe stignu na mail. Mislila sam da je to povezano sa kontakt formom i da stiže na isti mail ali sam se prevarila.

ovo je kod u modulu ali očito treba još nešto instalirati

<form method="post">
<p><input class="inputbox" type="text" name="email" value="Utipkajte svoj e-mail" size="20" alt="username" /><input class="button" type="submit" name="Submit" value="Pribilježite se" /></p>
</form>

ako netko zna bila bih jako zahvalna da mi pomogne u aktiviranju te forme

hvala
Nema se tu što aktivirati, forma ti ovak odokativno nema ni action ni secrity token (a sumnjam da je ajax submit), znači da će otići na index.php vjerojatno i neće se dogoditi baš ništa... Uglavnom moraš malo bolje opisati što i gdje radiš i želiš postići....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu