Pomoć oko jezika u Joomla 2.5

Autor Mrky, 03. Srpanj 2013, 15:40

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mrky

Ja nemam poziciju "t3-main" koja je pozicija moga menua. Nemam ju za odabrati u postavkama. Kada radim po tvome tutorialu i odaberem da mi moj izbornik bude npr u footeru ili u neznam npr: "right" , onda mi zastave funkcioniraju i sve radi normalno. čim hoću postaviti unutar  "t3-main" nestane sve jer nemam tu poziciju u postavkama za odabrati.

Jedini meni koji mi radi na toj poziciji je integrirani joomla meni koji se pojavi sa instalacijom. Opet ponavljam : vjerojatno sam ja nešto s modulima zeznuo.

Radi mi sa falangom i neću micati.

ikiK

To je neki  T3 Framework template od Joomlart-a?
...

Mrky

Da, i ja kada sam skinuo free verziju svojeg templatea i instalirao ga nije htjelo raditi. Bacao je taj error framework t3. Onda sam surfajući uspio pronaći i instalirati framework kojega sam nakon instalacije napravio backup i iradio update. Tek tada mi je proradio i template.

I sumljam da fali jos neki plugin jer vidim da se unutar index. Php pojavljuje ime plugina ja.sydtem nesto.

Nisam na kompu pa ti ne mogu reci tocan naziv. Ukratko pise u skripti da ako fali da javi error messages sa neznam kojim textom. Reci cu ti tocno kada budem na kompu. Ovo je onako ugrubo.