Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Loš backup

Autor poni, 14. Lipanj 2013, 07:01

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

poni

           Poštovani!
Recite mi kako da popravim Joomla TEMP direktorij.Instalirao sam "Easy Joomla Backup" i nešto se
iskompliciralo i oštetilo prilikom backupa tako da sad ne mogu ništa instalirati u Joomlu.Može li se
Joomla popraviti , a da se ne mora sve ponovo instalirati.Sve radi "normalno" , osim instaliranja i
ažuriranja. U Upozorenjima (Upravljanje dodacima) stoji:"Nije moguće učitavanje u PHP privremeni direktorij" i "Nije moguće učitavanje u Joomla privremeni direktorij ili direktorij ne postoji".Ako netko zna neka pomogne.

                                               HVALA :'(

triolatice

Logiraj se preko FTP-a na svoje stranice. Provjeri dali postoji folder /tmp u root direktoriju joomle, pazi ako imaš više instalacija na svoem paketu da ne gledaš na krivo mjesto.
Ako taj folder postoji  postavi mu dozvole 755 (file atributes) . Provjeri dali se unutar foldera nalazi datoteka index.html. Ako ne postoji tada je postavi , a njen sadržaj neka bude slijedeći.



<html><body bgcolor="#FFFFFF"></body></html>
.


Sve ostalo slobodno obriši.


Ako folder ne postoji tada ga napravi , i ponovi ostali postupak.

poni

#2
       Pokušao sam....
ali ne pomaže ,file upload ne radi,instaliranje ne radi,u media folder ne mogu ne mogu uploadovati ni slike ni ikone.
Da li postoji mogućnost da se cijela Joomla 2.5 "resetira" ali da se pritom ne oštete komponente ni ono što je s komponentama učinjeno.Primjerice... imam puno modula lista i formi napravljenih u FABRIKU i ne bih to sada volio izgubiti
radi lošeg backup programčića

                                          Pomagajte

poni

  Pokušao sam....
ali ne pomaže ,file upload ne radi,instaliranje ne radi,u media folder ne mogu ne mogu uploadovati ni slike ni ikone.
Da li postoji mogućnost da se cijela Joomla 2.5 "resetira" ali da se pritom ne oštete komponente ni ono što je s komponentama učinjeno.Primjerice... imam puno modula lista i formi napravljenih u FABRIKU i ne bih to sada volio izgubiti
radi lošeg backup programčića

                                          Pomagajte :'(