Upgrade joomla sa 1.5.26 na 2.5.9

Autor zlatkop, 12. Lipanj 2013, 16:31

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zlatkop

Napravio sam upgrade na Joomlu 2.5.9 i sve je prošlo OK, stranica radi (nakon dorada na template-u i novih modula) i kad sam prebacio iz foldera jupgrade u folder public_html, više ne mogu ući kao administrator. Nakon upisa usera i passworda, dobijem bijeli prazan ekran. I dalje mogu vidjeti stranicu, ali ju ne mogu administrirati. Hvala svima na pomoći.

Dario

Bijeli ekran je obično znak da negdje puca PHP, znači trebalo bi pogledati u error log-u od servera (ovisno o hostingu možeš to i sam) što se zapravo događa.... Ovako je nemoguće odogovoriti jer nemamo pojma zašto se to događa.... Inače u configuration.php-u treba promjeniti i putanje do tmp i logs foldera.... Ovo nije razlog pucanja, samo će te u budućnosti sprečavati da instaliraš nove extension-e jer neće moći "raspakirati" zip u tmp folder ako isti ne postoji (kriva putanja)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

miki

Možda ti pomogne da isprazniš cache folder, briši sve što se u njemu nalazi. meni je dva puta to bio problem.