Tražim suradnike za izradu Joomla 2.5 predložala (tema)

Autor triolatice, 25. Travanj 2013, 00:39

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

triolatice

Tražim suradnike za izradu Joomla 2.5 predložala (tema) svih profila sa nekom od slijedećih vještina ..


  • Poznavanje OOP  PHP-a
  • Joomla Framework
  • CSS
  • jQuery
  • HTML
  • Gantry framework
  • GIT

wooer

Molim objašnjenje svrhe ove teme.
Što suradnici imaju od izrade tih tema, a što time dobivaju korisnici foruma?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

triolatice

Citat: wooer  u 13. Svibanj 2013, 23:39

Što suradnici imaju od izrade tih tema, a što time dobivaju korisnici foruma?
Suradnici imaju koristi stjecanje iskustava koje do tada nisu imali, razmjenu tehnika i međusobnih informacija. Priprema za neke druge slične projekte .
Korisnici foruma .. Zavisi od njih . 

wooer

Samo sam pitao. Čudne vještine očekuješ od nekoga tko bi trebao "stjecati iskustvo". Te teme pretpostavljam onda mislite besplatno nuditi, jer ne bi bilo u redu da suradnik stječe samo iskustvo dok druga strana materijalno profitira.
Evo, ja sam za sada zainteresiran ali želim više detalja o konačnom plasmanu uradaka.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

triolatice

Vrlo je malo vjerojatno da će se pronaći osoba koja ima sve ove vještne koje sam nabrojio, vjerojatno takvoj osobi i ne treba ovakav vid suradnje. Nadalje , o tome na koji naćin bi se plasirao neki predložak odlučit će zajednićki sudionici u stvaranju predloška. Vrlo je mala vjerojatnost da će prvi predložci  biti tako dobri da  bi  se mogli i komercionalno prodati. To bi samo mogle biti želje.



wooer

Ok, da pojasnim pitanje. Koja je konačna svrha izrade tih predložaka?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

triolatice

Uvijek je konačna svrha prodaja , pitanje je samo dali će se to ikada ostvariti.

marko227

Ne vjerujem da će ovo imati uspjeha jer suradnicima nudiš stjecanje iskustva i znanja, a sebi novce od prodaje... Odmah u startu to je osuđeno na propast...

triolatice

Nigdje nisam naveo da će eventualno ostvarena dobit  biti samo moja.  Dali će je uopće biti , zavisi od onih koji će sudjelovati. Možda to i nije "magnet" za one ozbiljne , naročito poslije  moga nespretnoga odgovora, što će sudionici imati od toga. Teško je i predpostaviti sa kojim nivojem znanja  će se netko željeti priključiti.