cudna pojava na Joomla 2.5.9 u Backend

Autor gordann, 18. Travanj 2013, 18:34

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

gordann

Evo moje prvo pitanje, imo sam instalirano joomla 1.7 - njega sam sklonio i stavio sam najnoviju joomlu 2.5.9 (instaliro).
Kada sam se prijavio na joomlu dosao mi je drugacija slika Backend, pa sada neznam u cemu je greska. Htjeo sam staviti sliku da vidite ali neznam kako pa da pokusam da objasnim.
Kad se prijavite i otvori se backend - odmah ta prva stranica control panel - to je kod mene sve jedno ispod drugog, nije ljepo poredano ljevo na desno i tako - ovako je poredano...kao sto ovdje vidite ili je to normalno u joomli 2.5.9  ::)
to je u biti sitnica, ostalo izgleda ok - unaprijed hvala na odgovoru :) - ah evo slike nisam odmah vidio

Add New Article
Article Manager
Category Manager
Media Manager
Menu Manager
User Manager
Module Manager
Extension Manager
Language Manager
Global Configuration
Template Manager
Edit Profile
Joomla! is up-to-date
All extensions ar

erbi

Iz original joomle putem ftp pokušaj još jednom namjestit folder /templates/system

gordann

Pozdrav

Evo upravo sam izbriso to i ponovo prebacio ali sve isto,uzo sam to iz ove joomle koju sam instaliro ili mislih iz neke druge joomle.
Ova joomla koju sam skinuo je ova najnovija iz foruma.

erbi

Hm, ... Pokušaj obrisat cache joomle i tvog explorera

gordann

Pozdrav

Evo upravo sam htjeo da to isprobam sa chache, prijavio se na joomla a glavna stranica opet normalna - onaka kaka bi trebala biti.
Neznam da nije mozda ono pomoglo sto si mi prije reko da uradim iako sam pogledo poslje toga a bilo je sve po starom.
Naknadno se popravilo ili se cudo desilo  ::) . Puno ti hvala na trudu i pomoci - imam ja jos jedan problem sto se tice imagemap ali to cu pitanje postavit posebno u forumu - eto puno ti hvala na pomoci, ljep pozdrav Gordan