Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Ispis u FABRIK-u

Autor poni, 28. Ožujak 2013, 18:07

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

poni

            Poštovani.
Dali mi netko može reći da li postoji neka komponenta ili modul koji je kompatibilan sa FABRIK-om , a može ispisivati tablične
izvještaje i forme iz FABRIK-a u nekom napravljenom predlošku.Naime , znam da je moguć ispis u CSV-u ,i direktno iz internet preglednika(što mi i izgleda ljepše),ali CSV u FABRIK-u je konfigurabilan,ali je i dosta iskompliciran.Da li možda ima neka
extenzija koja će i ispis u CSV-u automatizirati (pa i sa gotovim predlošcima ) učiniti preglednijim.Pokušao sam ispis u  OO
Calc-u , ali mi to ne izgleda baš OK ; uredio sam i zarez , i stavio na UTF-8,ali mi kažem ne izgleda OK.Unatoč svemu ispisuje mi nekakve znakove od formatiranja koje vjerojatno nije uspio sažvakati.

                                                                                                                         HVALA

miki

Ako možeš malo bolje formulirati pitanje, nije mi jasno gdje želiš 'ispis' i što misliš pod tim (možda prikaz podataka iz baze odnosno tablice) na stranici sajta. ili želiš import podataka u csv obliku....

poni

Mora se ispisati na papir.  To ne mora biti joomlina extenzija ili komponenta ili modul, to može biti zaseban desktop program,
(kao EXcel),ali mora biti besplatan i maximalno konfigurabilan, da se CSV podaci ne moraju  pretvarati u ODF ili XLS.

                                                                                                     Hvala