'Najgora moguća psovka!' ubacivanje IFRAME taga u članak Jooma2.5 'još jedna' :)

Autor miki, 25. Ožujak 2013, 18:47

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

miki

Znači sve moguće opcije sam otkvačio, dopustio, izbacio da filtrira, izbacio u editoru iframe tag da filtrira, super administratoru dopusti bez filtriranja,, pa onda s default filtriranjem i na kraju
instalirao plugin za prikaz facking j.. iframe youtube videa u članku.
Zanimljivo je da sam preko html editora prija samo par dana ubaciovao video materijale kroz iframe i sve je išlo kao po loju, no jučer i dans jednostavno ja upišem kod -sustav obriše...
--------helP help :)

alanzz


Dario

Ne kužim zašto se mučiš s tim... Instaliraš si JoomlaWork AllVideos plugin i sve što trebaš je u članku napisati {youtube}ID_YOUTUBE_VIDEA{/youtube} i to je to..... Inače plugin ti podržava sve žive video servise pa možeš embedirati i ostale, ne samo Youtube...
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Sanitarac

Moguće je ako koristiš JCE da ti sam briše kodove tokom spremanja...

Dario

Citat: Sanitarac  u 26. Ožujak 2013, 15:53
Moguće je ako koristiš JCE da ti sam briše kodove tokom spremanja...
Ne da je moguće, nego sigurno, jer po defaulti stripa sve živo... Treba u (default) profilu promjeniti da dozvoljava to raditi.....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

miki

Koristim Tinymce editor (JCE mi se poslije hakerskih problema smučio) i u plugin postavkama sam mu izbacio filtriranje za iframe. Zanimlivo je da sam filmove ubacivao bez problema i onda odjednom (neznam iz kog razloga) je počeo filtrirati kod. Zanimljivo je da kad i  isključim editor (prebacim se na No-editor) ista stvar se dešava.
Ovo preko dodatnih pluginova koristim, no to mi je poprilično iritantno da mi plugin u pozadini mora servirati code koji bi trebao bez problem biti prikazan.