Molim hitno pomoć

Autor dada, 24. Ožujak 2013, 19:02

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dada

Odjednom mi se stranica neće otvoriti ... pa se nekako otvori i javlja neku grešku?

fakat nemam pojma što se događa - nisam ništa radila posebno po njoj : nariktavala sam sitemap.xml
u google Webmaster toolsu sam neke opcije isprobavala - Dohvati kao Google  - malo me nešto zezala componenta Xmap danas???

mogu još reći samo da mi se u Googlewebmaster toolsu javila isto neka greška vezana ...pogledajte u pilog molim

fakat mi je bitno molim pomoć ovo ne razumijem

hvala


Dario

meni se normalno otvara, ali svakako pogledati na koju stavku ti vodi Home (meni stavka sa zvjezdicom - default) jer ako ti neće otvarat stranicu - to je prvo mjesto kgdje pogledaš i probaš promjeniti na neki drugu drugu vrstu linka (npr. neki article) i onda probaš otvoriti. Ako sada radi - problem je do komponente koju koristiš. Ostale solucije mogu stvaro biti bilo što pa nemogu napamet nagađati :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

dada

Citat: DarioORION] link=topic=4249.msg14322#msg14322 date=1364197276]
meni se normalno otvara, ali svakako pogledati na koju stavku ti vodi Home (meni stavka sa zvjezdicom - default) jer ako ti neće otvarat stranicu - to je prvo mjesto kgdje pogledaš i probaš promjeniti na neki drugu drugu vrstu linka (npr. neki article) i onda probaš otvoriti. Ako sada radi - problem je do komponente koju koristiš. Ostale solucije mogu stvaro biti bilo što pa nemogu napamet nagađati :)

triolatice

Pa lijepo piše koja komponenta pravi problem. com_contact

dada

Citat: triolatice  u 27. Ožujak 2013, 20:02
Pa lijepo piše koja komponenta pravi problem. com_contact

da ali ta komponenta je ok radi !

skinula sam modul vremena ...mislim da on radi nered pa ću vidjeti ...

hvala

Dario

Tebi se ovdje pretpostavljam prikazuje modul unutar članka ili template-a, ali očito da modul ne radi kako treba...
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu