Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

iNitium

Autor ikiK, 20. Ožujak 2013, 16:16

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ikiK

iNitium
Joomla! 2.5
Predložak: Gavic Magazine
Korišteni dodatci: modul;Vinaora Cu3er 3D Slideshow, plugin; NoNumber Tabs, Advanced Module Manager, NoNumber - za rješavanje mobilnih prikaza.
Preinake su uglavnom igranje s css-om...

Pošto mi u pravilu i pri dugotrajnom buljenju u stranicu obično nešto i promakne, zanima me vaše mišljenje...
...

miki

slideshow nije responsive :), jednostavno je samo siv s malo plave koju daje facebook like, i ko da je sve u magli. Na mojoj rezoluciji ekrena 22 inča imam poluokvir svijetlo sivi u poluokviru tamono sivom i to je ono što mi prvo dolazi do izražaja. Zadovoljstvo mi je bilo prijeći preko dugmadi za pinterest jer daje neku živost. Nije moj odabir sistem s 'jahačima', jednostavno mi je obojno da mi stranica šeta gore dolje kad klikćem po.....

ikiK

#2
Iskreno ne znam o čemu pričaš...
Molio bi neke screen shotove...
Stranicu sam provjerio na svim browserima i sustavima, doduše ne i rezolucijama, jer slide je velik 700 sa 360, plus menu sastrane koji je cca 50 pix maximum, tko nema tolki browser po meni nema šta radit na netu...
Slide niti ne treba biti responsive jer je flash, stranica je responsive i prilikom prikaza ma mobilnim uređajima slide se niti ne prikazuje...
Evo ti na 21 inch , 1920x1080 maksimalno razvučeno, ne vidim u ćemu je problem;
Edit; čak mi i IE na win7 full screen prikazuje pravilno...
...

miki

Ma sve pet, samo nije po mom ukusu.

ikiK

Nesporazum onda, mislio sam da se pojavljuje nešto što ne bi trebalo. Krivo sam te shvatio. S opaskom za horizontalni dio sivog poluokvira ću se poigrat da vidim kako izgleda samo bijelo s ljevom sivom trakom. Makar meni to dobro izgleda na nekoj "normalnoj" rezoluciji kada je taj donji sivi dio slične širine kao vertikalna ljeva traka.
Hvala na komentaru.
...