Beez5 - greška u prikazu?

Autor nenikic, 12. Ožujak 2013, 11:41

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

nenikic

Na siteu koji radim instalirao sam komponentu (EventList@schlu.net - verziju za 2.5), u bazu importitrao podatke sa starog sitea (struktura svih tablica u obje verzije je jednaka - već isprobano na testnom siteu i sve prošlo kako treba) i dodijelio stavku u glavnom meniju na tu listu.
Sve super, sve se pokazuje ALI modula za kontakt, koji je pozicioniran u position-7 (u Beez5 templateu je to Left-top), prikazuje se na desnoj strani???

Ima li netko ideje što je tu moglo proći po krivom?  :šok:

ikiK

Uopce mi nije jasno kakve veze imaju komponenta event, import podataka s modul pozicijom. I nije mi jasno da li si i prije i sada koristio isti predložak?
...

nenikic

Ma ni meni nije jasno, ali sam naveo sve što sam radio, možda me netko upozori da neki od tih koraka nisu bili ispravni!
Na starom siteu sam koristio neki siteground predložak (modan za vlastite potrebe) a ovjde sam odlučio modati defaultni Beez5 template.

Bilo kako bilo, pokušao sam par puta: pali-gasi modul, mjenjaj poziciju... kako god, ne valja: komponentu (koju bi inače trebao pokazivati u sadržaju gura u left position).

Uspio sam to rješiti ali ne znam zašto je sad dobro!  :o Pitanje je bilo poprilično komplicirano ali riješenje je još kompliciranije (odnosno nerazumljivije).  :šok:

Dario

Pa stavi to što si odradi nekud on-line pa možemo malo bolje skužit o čemu se radi :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu