Nakon updatea, reset beez5 template-a

Autor nenikic, 09. Ožujak 2013, 11:50

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

nenikic

Imam instaliranu Joomla 2.5.5 i korištenjem funkcije iz Control panela "Update Joomla now" dolazi do reset-a beez5 templatea koji sam modificirao za svoje potrebe.
Kako to mogu izbijeći da ne moram kod svakog updatea prvo downloadati beez5 template folder i nakon updatea ga vraćati na server?

Hvala!

erbi

Ne koristi "Update Joomla now". Ja ovo nikad ne koristim. Svaki update radim putem ftp.

Onebeat

Skini svoj modificirani template te ga preimenuj ga pa ponovo instaliraj ga kao novi i nikad neces imat problema...
Truth will set you free

nenikic

Citat: erbi  u 09. Ožujak 2013, 18:24
Ne koristi "Update Joomla now". Ja ovo nikad ne koristim. Svaki update radim putem ftp.
Tako sam ja nekad pa sam onda promijenio filozofiju: zašto bi sve pješke ako se već netko trudio da to implementira.  ^-^

nenikic

Citat: Onebeat  u 09. Ožujak 2013, 19:26
Skini svoj modificirani template te ga preimenuj ga pa ponovo instaliraj ga kao novi i nikad neces imat problema...
Hmmm... ovo mi nije palo na pamet! Kako da ga skinem, vulgaris sa FTP-om?

Onebeat

Truth will set you free

Dario

Citat: nenikic  u 09. Ožujak 2013, 20:11
Citat: Onebeat  u 09. Ožujak 2013, 19:26
Skini svoj modificirani template te ga preimenuj ga pa ponovo instaliraj ga kao novi i nikad neces imat problema...
Hmmm... ovo mi nije palo na pamet! Kako da ga skinem, vulgaris sa FTP-om?

nemoraš ga ni skidat... samo preimenuj folder na serveru, kod upgrade-a će ti on kreirat ponovno novog.... Onda ga ti fino izbrišeš i vratiš svojem ime :)

btw. problem se događa jer više nema update-ova sa specifične verzije na zadnju pa onda svašta tu bude unutra....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Onebeat

Pa neide bas to tako jednostavno...

Ovaj nacin ti je najbolji,ako ti je problem posalji mi ftp pristup pa cu ti ja to rijesit...
Truth will set you free