Neprekinuti pozadinski zvuk

Autor Darius, 08. Ožujak 2013, 19:50

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Darius

Pozdrav
Trebam na Joomla stranici staviti pozadinski zvuk koji se može mute-ati prema potrebi. Već sam napravio flash file sa svim potrebnim elementima i mogao sam dodati u site na dva načina.
1. Kao umetnuti swf file u header od template-a kojeg sam radio u artisteeru.
2. Kao flash modul ekstenziju koja onda na neku poziciju loada swf file.

E sad problem je u tome što kada god odem na neki dio sitea zvuk se ponovno load-a od početka i ne svira kontinuirano...dakle trebao bih nekako namjestiti da trajno svira bez obzira gdje se browsa po site-u.
Da li ima nekakvo relativno jednostavno rješenje a da se ne treba raditi nekavi iframeovi u kojima će posebno biti zvuk a posebno joomla site ili sl. da nebih izgubio seo podatke koji bi se mogli onda pomiješati?

Zahvaljujem

erbi

Može samo sa popup prozorom. Drukčije ne ide.

Dario

Citat: Darius  u 08. Ožujak 2013, 19:50
1. Kao umetnuti swf file u header od template-a kojeg sam radio u artisteeru.
- nikako jer swf datoteke neidu u head....

Citat: Darius  u 08. Ožujak 2013, 19:50
2. Kao flash modul ekstenziju koja onda na neku poziciju loada swf file.
Ovaj modul ti je za slike i swf-ove - samo m udaš source i to je to
Citat: Darius  u 08. Ožujak 2013, 19:50
E sad problem je u tome što kada god odem na neki dio sitea zvuk se ponovno load-a od početka i ne svira kontinuirano...dakle trebao bih nekako namjestiti da trajno svira bez obzira gdje se browsa po site-u.
Da li ima nekakvo relativno jednostavno rješenje a da se ne treba raditi nekavi iframeovi u kojima će posebno biti zvuk a posebno joomla site ili sl. da nebih izgubio seo podatke koji bi se mogli onda pomiješati?
Nažalost samo frame-ovi ili popup dodatnog prozora s playerom
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Darius

Hvala na odgovorima. Malo sam promijenio koncept... :)
Nego sad imam još jedan problemčić a to je da se na ipadu ne učitava flash... :o pa me zanima kako to jednostavnije riješiti... predmnijevam da se treba malo baviti s html5 konverzijom no nemam iskustva s time.
I da sve na koncu radi na joomla siteu... ;)

Darius

#4
Citat: Darius  u 08. Ožujak 2013, 19:50
1. Kao umetnuti swf file u header od template-a kojeg sam radio u artisteeru.
Citat: DarioORION] link=topic=4205.msg14140#msg14140 date=1362998243]
- nikako jer swf datoteke neidu u head....
Hmm ja sam uspio i to sa Artisteerom 3 koji podržava ubacivanje flasha u header...onako sa par klikova ;)

Dario

A gle.... ja mogu u svog benzinca natočiti petrolej i radit će - što ne znači da je to dobro i da je ispravan način i da će na svim benzicima raditi :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu