Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Portal za MMA

Autor Hrvoje.T, 16. Veljača 2013, 01:23

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Hrvoje.T

Evo i da ja predstavim  zadnji projekt.Pušten portal  u rad prošli tjedan..Sitnih dorada ima još..
http://www.tapkaj.com/

korišten je template shaper simplicity 2
joomla 2.5
korištena komponenta k2

moduli:k2 contest ,news_gavick_pro4,Lof K2SlideShow Module.
Portal je izrađen po zahtjevima klijenta..
Svaka kritika i pohvala dobor došla.

Hvala lijepa!
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

ikiK

Pozdrav Hrvoje,
molim te ažurijaj post u skladu s pravilima ;)
...

nerodiko

Moram priznati da kada sam otvorio site, ništa me nije asociralo na borilačke sportove, nego na još jedan site u moru news/zezancija/celebrity portala. Nedostaje šaka, krv, znoj, borba, strast...
postani sam svoj majstor- www.majstor-u-kuci.com

ikiK

#3
Poz,
malo sam prolistao sajt i naišao na dva problemčića;
1. Kada kliknem na link videogalerija ili fotogalerija u footeru s desne strane se pojavljuje modul NAJNOVIJE, i gumb loud more koji mi se miče po ekranu kada scrolam. Isto tako na galeriji slika (footer link) se poklapa s samom galerijom, slike 1 i 2 u prilogu;
I skužio sam da link iz footera otvara tapkaj.com/videogalerija a iz menija tapkaj.com/video, ne znam da li to tako treba biti.

2. Footer na safariju i firefoxu na mecu nije na svom mjestu te mi se  ne pojavljuje gumb traži (samo safari), slika u prilogu 3.

Još sam dodao jednu sliku jer izgleda da imaš problema i s pozadinom, pojavljuje mi se vertikalni scrooler te same pozadine i slike nisu na svom mjestu, najbolje da baciš oko na slike.
Inače mi se čini ok posloženo, klasičan news site.
Tip; favicon je ne prepoznatljiv, preporučam ti da odabereš nešto manje i prepoznatljivo tipa samo ruku iz loga te nju probaš postavit za favicon.
...