Upit za pomoć uz moguću nadoplatu

Autor tanasko, 14. Veljača 2013, 17:21

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tanasko

POZDRAV SVIMA

imam jedan problem koji nemogu sam rešiti pa vas zamoljavam ko ima volje i vremena da mi pomogne? !
najme radi se o mojoj stranici koju imam www:radiotane:org mali radio na netu za druženje ništa posebno no neko mi je hakirao stranicu i sad je nema znaći trebao bi ju vratiti ako je moguće i htio bi sam napraviti kako ja hoću no veliki je problem KAKO ? e tu je cjela poanta priće ako bi ko mogao da ja to vidim i zapamtim kako se to radi i da se to radi preko timwiwera unpred VELIKO HVALA
                                           ŽELJKO

ikiK

#1
Pozdrav,

mislim da nema potrebe za plačanjem oko ovoga problema, naime objašnjen je sigurno puno puta ovdje na forumu. Prvi korak ti treba biti kontaktiranje hostera te prijavak hakiranja i traženje zadnjeg radećeg beck-upa ukoliko ga sam nemaš. Nakon toga pojačaj zaštitu na stranici te napravi update na zadnju verziju joomle ako već nisi. Isto tako se konzultiraj s hosterom jer možda on ima kakvu informaciju o haku.
...

tanasko

HVALA PRIJATELJU
što si se javio no radi se o ovome da bi ja htio da radim ali mi treba pomoć znaći trebao bi nekoga ko je vješt u tome di se što stavlja kako da napravim logo i još toga dosta pitanja ima koje nemogu da rešim a da bi to uradio trebam nekoga da mi samo da neke smjernice gde se što stavlja eto to me mući ja sam juće zurio i pokušavao cjeli dan da napravim stranicu sa jomlom DVA TOĆKA PET (ZEZA ME TIPKOVNICA) ZATO PIŠEM eto ako je to moguće to bi ja htio još jednom Hvala

ikiK

Mislim da nije moguće iz puno razloga, no neka ti se javi možda netko drugi.
Sretno.
...

Dario

tanasko, poanta foruma je da ti riješimo problem, ali na način da ga i drugi korisnici kasnije mogu riješiti čitajući odgovore ovdje, pa bi te zamolio da otvoriš nove postove za svako pitanje koje imaš, a mi ćemo probati što točnije odgovoriti. Naravno da bi to bilo moguće, morali bi bar znati verziju Joomle koja je instalirana.
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

wooer

Drugo rješenje je kako si sam napisao; da ti netko pokazuje korak po korak kako što odraditi. To zalazi u sferu tečajeva koji se na našim prostorima kreću od početničkih (900kn - 1500kn), pa do naprednih koji više spadaju u web akademije (5000kn na više). Za individualni pristup računaj da su ti ove cijene uvećane minimalno 4-5 puta, pa ti ako si voljan toliko plati slobodno se izjasni i vjerujem da će ti se netko od kolega ubrzo javiti.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

tanasko

#6
Hvala svima koji su se javili za ovaj moj problemćić nadam se da ću da ga rješim  i veliko vam hvala na svemu

EDIT: Pisanje teksta velikim slovama označava deranje, pa - nemoj više