Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Eko Rješenja Autopraonica

Autor ikiK, 14. Veljača 2013, 16:51

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ikiK

Jedna starija al nisam dugo tu postao pa eto;

eko-rjesenja-ciscenja.hr

1.7.2 joomla
JoomSpirit - Full screen 2 predložak
Dodaci; Ozio Gallery 3, Zh GoogleMap Manager

Jednostavna stranica ali ako imate zamjerki vičite...
...

Tom555

Ovo je dosta dobar pristup i stranica mi je dobra.

Ideja s ovom parom je isto ok, ali to ima smisla samo na naslovnici, dok mi je vrlo nespretno kao pozadina sadržaja na ostalim linkovima. Bilo bi po meni dovoljno da na ostalim stranicama u pozadini stoji samo fotografija novoopravnog auta.

Logotipe na linku klijenti trebaš malo bolje posložiti. Tu bi ti čak predložio rollover efekt jer bi time izbjegao ovu opasnost "ljepljenja" znakova i puno bi bolje sjelo, jer bi svi bili ujednačeno sivi, a kada se mišem prođe po logu, on se onda "pali". Probaj tako pa češ vidjeti da će biti puno bolje.

oKRamxII

Meni je ovo super, vizualno vrlo lijepo (meni se para sviđa :), a i pozitivno u ovom slučaju je što nema nikakvog skrolanja i slično, sve se odmah vidi na prvi pogled.

ikiK

#3
Citat: Tom555  u 15. Veljača 2013, 13:18
Ideja s ovom parom je isto ok, ali to ima smisla samo na naslovnici, dok mi je vrlo nespretno kao pozadina sadržaja na ostalim linkovima. Bilo bi po meni dovoljno da na ostalim stranicama u pozadini stoji samo fotografija novoopravnog auta.

Logotipe na linku klijenti trebaš malo bolje posložiti. Tu bi ti čak predložio rollover efekt jer bi time izbjegao ovu opasnost "ljepljenja" znakova i puno bi bolje sjelo, jer bi svi bili ujednačeno sivi, a kada se mišem prođe po logu, on se onda "pali". Probaj tako pa češ vidjeti da će biti puno bolje.

Hvala na komentarima, ima smisla što govoriš, budem se možda uskoro poigrao s pozadinom, možda samo na linkovima smanjim prozirnost sadržajnih dijelova ili se poigram s uopečatljivjim fontom ali pozadina ostaje :P
Logotipi su nedavno dodani i pomalo na brzinu, budem i za to probao nači bolje rješenje.
Hvala ;)
...

ikiK

Citat: oKRamxII  u 15. Veljača 2013, 14:16
Meni je ovo super, vizualno vrlo lijepo (meni se para sviđa :), a i pozitivno u ovom slučaju je što nema nikakvog skrolanja i slično, sve se odmah vidi na prvi pogled.
Da moja je ideja s slikama pranja no nije baš ispalo kako sam ja zamislio naime nisam ja slikao samo sam dao upute, no ne mogu se niti požalit previše. Hvala ;)
...