Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Plaćanje predloška

Autor oKRamxII, 13. Veljača 2011, 21:20

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

oKRamxII

Znači, ako treba, i platio bi za template? Koliko bi "budžet" iznosio :D?

Hajdarovic

Citat: oKRamxII  u 13. Veljača 2011, 21:20
Znači, ako treba, i platio bi za template? Koliko bi "budžet" iznosio :D?
Ovisno o tome sto se ponudi....

karlovic

Citat: Hajdarovic  u 13. Veljača 2011, 23:02
Ovisno o tome sto se ponudi....
Pa napisao je ovisno koja se cijena nudi on će prihvatiti najpovoljniju ciijenu koliko sam ja shvatio prije nego su moderatori pogrešno "odsjekli temu" pa sad kad uđeš u nju izgleda kao da nema "glavu" a rep se samo nadzire. Ako se tema reže i odvaja to treba biti rako da se vidi o čemu je rječ, koliko ja znam debata je bila vezana uz predlžak koji sada nije vidljiv.

Skipper

Ne, tema nije vezana uz predložak koji "sada nije vidljiv", nego je ovo dio u kojem se raspravlja o tome da bi kolega "platio za izradu predloška", stoga ono o čemu se raspravljalo u original temi nema nikakve veze s ovim.
Ono o čemu se radi u začetku možete pogledati ovdje:
http://forum.joomla-hrvatska.com/index.php?topic=407.0

miki

#4
Cijene do 50 $ su ok, odnosno za bolji templates je to prava mizerija. Samo se postavlja jedno osnovno pitanje  a to je podrška, zatim optimiziranost predloška po pitanju SEO optimizacije a zatim i validnosti koda.
Jedan od poznatijih sajtova za dobre predloške jest i Rockettheme gdje se također pored prodaje dobija i podrška.
Možda zvuči malo tupavo ovo što sam napisao ali u praksi posložit dobar predložak, nać odgovoarajuće komponente, uskladit javascript 'framevorkove' i da izgleda kao u 'trgovini' je prava umjetnost.

karlovic

#5
A......... onda oprosti Skipper. Nije bilo zle namjee nikakve  :-[
@miki za 50 $ bolji template za sebe ne možeš pronaći ili možeš ali ga moraš kompletnog izmjeniti jer češ imati vozilo iz serijske proizvodnje. Dakle template kada se traži treba znati limit proračuna i u skladu s njim tražiti dobro idejno rješenje koje zadovoljava vlasnika.

Skipper

Citat: karlovic  u 14. Veljača 2011, 17:07
A......... onda oprosti Skipper. Nije bilo zle namjere nikakve  :-[
Znam da nije, nisam to niti jednog trena pomislio.  :vino:
P.S. PP i dalje prema tebi ne prolazi?!

karlovic

Pojima nemam.... Kaj su mi zabranili PP komunikaciju? A to ti je SMF  ;D 8)

miki

Jest u pravu si, obično kupljeni predložak nije 100 % u skladu s potrebama i tematikom.
ps. u svakoj drugoj temu na kojoj postam vode se paralelni svjetovi i filmovi!?

Moje Novo Ime

Ja se javljam na natječaj...i dajem template za 49.99 $ samo ako ima minimalno +20 naručitelja.
Ja sam :nevin: smile


oKRamxII

Nisam baš upoznat kako funkcioniraju članstva kod ovih "jačih" template stranica, no evo Gavick npr. za 100$ nudi lifetime licencu što i ako se dugoročno gleda nije možda loše za nekoga tko ima. Uz to, u support forumu sigurno ćeš dobiti potrebnu pomoć...

Tu su i Rockettheme, JoomlaART, YooTheme, samo što ne nude lifetime već za godinu dana...

Onebeat

Citat: oKRamxII  u 14. Veljača 2011, 21:00
Nisam baš upoznat kako funkcioniraju članstva kod ovih "jačih" template stranica, no evo Gavick npr. za 100$ nudi lifetime licencu što i ako se dugoročno gleda nije možda loše za nekoga tko ima. Uz to, u support forumu sigurno ćeš dobiti potrebnu pomoć...

Tu su i Rockettheme, JoomlaART, YooTheme, samo što ne nude lifetime već za godinu dana...

Ja sam uzeo kod Gavicka za jednu godinu za početak i mogu rec da sam prezadovaljan, svladao sam framework kako funkcionira te kako su poslozene neke stvari, stvarno sam zadovoljan po tom pitanju ;D
Truth will set you free

oKRamxII

Citat: Onebeat  u 15. Veljača 2011, 14:07
Citat: oKRamxII  u 14. Veljača 2011, 21:00
Nisam baš upoznat kako funkcioniraju članstva kod ovih "jačih" template stranica, no evo Gavick npr. za 100$ nudi lifetime licencu što i ako se dugoročno gleda nije možda loše za nekoga tko ima. Uz to, u support forumu sigurno ćeš dobiti potrebnu pomoć...

Tu su i Rockettheme, JoomlaART, YooTheme, samo što ne nude lifetime već za godinu dana...

Ja sam uzeo kod Gavicka za jednu godinu za početak i mogu rec da sam prezadovaljan, svladao sam framework kako funkcionira te kako su poslozene neke stvari, stvarno sam zadovoljan po tom pitanju ;D

E fino, lijepo je čut jedno iskustvo odmah iz prve ruke, jer razmišljam pomalo i ja o tome... Kakav je support forum, funkcionira to sve?