Prikaz modula pored uncategorised artikla

Autor darioklc, 31. Siječanj 2013, 14:33

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

darioklc

Imam nekoliko artikala koji nisu ni u jednoj kategoriji i želim da mi na poziciji right pokaže modul ali samo ako sam na tim člancima. Dakle, oni nisu u meniju nego članak za sebe.
Pokušao sam napraviti menu i ubaciti tih par članaka u meni pa u opcijama modula označiti da se pokazuje u tom novom meniju ali neće.

Dario

To bi moralo raditi... Provjeri još jedanput postavke modula - možeš nam i ScreenShot-ove napraviti pa da vidimo. Ne vidim razloga da ovo nebi radilo.
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

darioklc

Evo screenova. Uglavnom, u slici 1 je prikazano da sam u meni stavio 2 itema, odnosno artikla. a na drugoj slici modul koji bi se trebao pojavljivati kada se dođe na jedan od ta dva artikla.

Mihael [ORION]

ja isto ne vidim greške.

ne znam probaj jedino dal ima kakve razlike sa i bez uključenih SEF linkova u Joomli. To ne bi smjelo imat veze ali probaj usporediti

wooer

Članak sam za sebe je čisti tekst. Da bi se pojavljivali moduli članak se mora nekako pozvati kroz sustav izbornika. E, pa za taj izbornik treba definirati prikazivanje modula.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

darioklc

Citat: wooer  u 06. Veljača 2013, 16:50
Članak sam za sebe je čisti tekst. Da bi se pojavljivali moduli članak se mora nekako pozvati kroz sustav izbornika. E, pa za taj izbornik treba definirati prikazivanje modula.

Članci su pozvani kroz sustav izbornika. Izbornik je napravljen sa 2 itema, clanak 1 i clanak 2.
Onda sam čak i taj izbornik objavio na stranici da se pojavljuje na svim člancima.
A modulu sam rekao da želim da se pokazuje samo na ta dva članka koji su u tom izborniku. Ali svejedno nece. Modul mi se pojavljuje samo ako ga vežem za neki podmeni od main menua.
Probao sam i SEF isključit ali ne pomaže.