Komponenta za kategorije članaka

Autor sashab, 16. Siječanj 2013, 21:10

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

sashab

Imam site  te iz razloga nemogu staviti "Read more" tipku jer mi onda ne ispada kako ja želim, s toga mi treba komponenta koja bi mogla prikazivati određenu kategoriju artikla ali da ima opciju gdje mogu odrediti kolko želim slova/rečecnica staviti da se vidi prije nego se stisne na artikl, pa da mogu raditi tako neku arhivu ali i da se vidi prva slika artikla bar, jer Category list ugrađen u Joomlu mi ne odgovara. I potrebna mi je kategorija baš ne modul, te da je Joomla 2 comp. hvala unaprijed

Dario

http://getk2.org

Već je bilo puno puta na forumu, pa ako te zanima više o toj komponenti - pretraži forum :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

sashab

ALi K2 prikazuje samo kategorije svojih artikala, meni je potrebna komponenta za Joomla artikle, ovo znam. hvala

Onebeat

Citat: sashab  u 17. Siječanj 2013, 09:55
ALi K2 prikazuje samo kategorije svojih artikala, meni je potrebna komponenta za Joomla artikle, ovo znam. hvala

Lijepo importias svoje članke u k2 i rijesi problem  ;D
Truth will set you free

sashab

Nije moguća opcija, bitni su mi Joomla Artikli zbog određenih stvari koje mi ne funkcioniraju u K2 te zbog određenog rasporeda stranica. Pregledao sam cijelu Joomla Extensions stranicu i nigdje nemogu naći sličnu bar nečemu što tražim komponentu, sve neki bzvz moduli :S

sashab

Ok ubacio jedan dio u K2 pa izmjestio sve, e sad imam jedan modul (recimo tipa Facebook like box), i hoću da se pojavi samo na naslovnici, te u određenim kategorijama u kojima je K2. Ali kada odaberem naslovnicu sve ok vidim, ali navedenu kategoriju i ne vidim ništa u toj kategoriji, nego mi se pojavi samo kada gore označim da se taj modul pojavi u svim kategorijama.

Onebeat

Citat: sashab  u 17. Siječanj 2013, 15:45
Nije moguća opcija, bitni su mi Joomla Artikli zbog određenih stvari koje mi ne funkcioniraju u K2 te zbog određenog rasporeda stranica. Pregledao sam cijelu Joomla Extensions stranicu i nigdje nemogu naći sličnu bar nečemu što tražim komponentu, sve neki bzvz moduli :S

Pozdrav,

bavim se joomlom dugo godina a k2 koristim zadnje 4 godine i nisam se jos susreo sa problemom kojeg k2 nije mogao rijesit puno bolje nego joomla sama čak i u 2.5 verziji, no ipak k2 je jako pun opcija za gasenje paljenje određenih stvari.

Također preporučam ti da krenes od ovoga K2 how to

P.S sto to konkretno joomla članci mogu ponudit a da k2 nemoze ?
Truth will set you free

Dario

#7
Citat: sashab  u 16. Siječanj 2013, 21:10
Imam site  te iz razloga nemogu staviti "Read more" tipku jer mi onda ne ispada kako ja želim
Zato postoje template override-ovi pa se struktura složi kako ti odgovara....

Citat: sashab  u 16. Siječanj 2013, 21:10
I potrebna mi je kategorija baš ne modul, te da je Joomla 2 comp. hvala unaprijed
Ajd nam daj link i točno objasni što želiš postići, jer imam nekak osjećaj da malo brkaš pojmove....

Citat: Onebeat  u 18. Siječanj 2013, 09:47
P.S sto to konkretno joomla članci mogu ponudit a da k2 nemoze ?
Muke i manjak feature-a :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Onebeat

Citat: DarioORION] link=topic=4062.msg13530#msg13530 date=1358504907]
Muke i manjak feature-a :)

Nebih se složio uopće oko toga....

Lakoća oko dodavanja sadrzaja i jednostavnosti se nemože mjerit sa osnovom joomlom strukturom...
Truth will set you free

sashab

Ma znam sve, sredio sam i novi CSS napravio i K2 i prebacio Joomla artikle te je sve savršeno sad :D samo rekoh imam problem, nemogu naci nigdje ili da ugradim u kod ili nešto pomoc. Znači imam izbornik recimo -> TV, to je blog cateogry K2, znači 10ak posljednjih artikala u kategoriji i onda imam modul NAJNOVIJI TV (koji prikazuje posljednje dodane TV-e) e sad ja bih da se taj modul SAMO prikaže u dijelu artikla ali ne i u dijelu BLOG category ako me razumijete?

Dario

Takve stvari se rješavaju s "Featured" odnosno "Istaknuto" opcijom.... Jednostavno modulu postaviš da prikazuje samo istaknute (pa ih ručno odabereš), a u komponenti tj. blog category view staviš da ih ne prikazuje...
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

sashab

Kad sam već ovdje pitao da nastavim da ne otvaram 100 tema, ubacio sam iframe code si u k2 dio tako da imam like tipku samo, share i ostalo sam riješio na drugi način na dnu stranice, a ovo sam ubacio gore, pa sam mi treba gdje uredim ovaj dio što sam slikao? Značio htio bih tipku like staviti lijevo možda samostalno, ako ne onda bar da samo povećam ovaj dio sveukupno pa da mi tipka like bude nekako u sredini jer ovako mi vuče prema gore što mene detaljistu nervira jako. Shvaćate što želim? Samo koji html/php dokument trebam uređivati tj gdje se nalazi taj dio u K2 ispod slike glavne a iznad početka teksta?


sashab

Ništa, riješio sam i ovo :) ugradio sam code u niže članak pa mi je sve ok :)