Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

www.Moj-Bicikl.com

Autor henri_007, 07. Siječanj 2013, 15:02

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

henri_007


zabok

Padajući izbornik treba izmjena backgraunda,odnosno da nije crna boja,gumbić"back to top" ne radi barem meni i imaš dosta lufta poslije futera............to ti je moje mišljenje.Pa čak i modul za vremensku prognozu imaš kud i kamo ljepših opcija.
Sve ostalo mi se čini ok.
Usput jel ovaj frontpage modul kupljen ili besplatan,ako je badava,daj šalji neki link.......... ;)
Fishing Club Zagorje

oKRamxII

Ma možda bi ovaj crni padajući meni prošao da su slova čitljivija u njemu (u trenutku kad ideš nešto izabrati hover je postavljen pa se bolje vidi, ali trebalo bi se vidjeti i prije toga) jer ipak je border oko samog menija...

Kad smo već kod menija, možda sitnica koja vjerojatno ne smeta svakog (ali mene npr. da) što footer meni (ili kako već ima naziv) ide u dva reda, obično se tamo stave neke najosnovnije stvari ili se podesi da je više sekcija u stupcima.

Vizualno je to više-manje ok, samo srediti taj padajući meni da se bolje uklopi uz izgled.

Slažem se i za ovo vezano za footer, nije nešto što bi trebalo mijenjati pod "muss", ali mislim da bi se moglo izvesti da malo "popuniš" taj prostor kao što zabok kaže u postu iznad.

ikiK

Slažem se s večinom napisanog u komentarima, i ja pomislih isto...
...

wooer

UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member