Prevod Kunena 2.0.3

Autor tito, 03. Siječanj 2013, 16:03

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tito

Skinem sve prevode sa prevod. Obrisem sve zipovane jezike osim hrvatskog i instaliram preko Extension manager-a. Izbaci mi da jedan file nedostaje ali i da je instalacija uspjesna. Cak se i prikazuje kao instaliran pod upravljanjima.

Neuspjesno, pa pokusam da podesim glavni jezik na hrvatski i raspakujem prevode iz admin i site u potrebne foldere na serveru, ali prevod i dalje ne radi.

ivich

Jel ima netko mozda prijevod za site?

Dario

Vidiš, ja sam poprilično siguran da vas ima jedno 10 ovdje kojima je Kunena bitna, a kad bi svi odvojili 10 minuta dnevno - za tjedan dana bi bila prevedena :)

Prijevode na hrvatzski za Kunenu možete naći ovdje kao i javiti/prijaviti se wooer-u na istom linku ako želite pomoći s prijevodima. Preko 70% bi trebali biti gotovo - dakle za par dana ste gotovi.
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

wooer

Naravno, zajednica bi trebala funkcionirati na principu uzajamnih doprinosa. Svatko voljan prevoditi dobrodošao je u tim.
Meni osobno ne treba joomla pa tako niti razne komponente ali ipak odvajam svoje vrijeme koliko mogu kako bih odradio pokoji prijevod.
Na žalost dvojica ili trojica ne čine neku kvalitetnu zajednicu i ludo bi bilo za očekivati da možemo odraditi prijevod svake nove verzije joomle ili dodatka za nju, a uz sve to biti i aktivni u pomaganju pojedincima na ovom forumu.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member